چطور نه بگوییم و در جواب بله بشنویم

تمركز كتاب «چطور نه بگوییم و در جواب بله بشنویم» بر خود تـوست؛ در واقع بر یادگیری این مسأله است كه چطور منافعت را بر زبان بیاوری و از آن‌ها دفاع كنی. از آنجا كه روند منطقی این است كه از خودت شروع كنی، من كتاب «چطور نه بگوییم و در جواب بله بشنویم» را بیشتر به چشم مقدمه‌ای بر آن دو كتاب می‌بینم، نه دنباله‌ی آن‌ها. «نه» مثبت شالوده‌ی اصلی برای «بله» گرفتن و عبور از «نه» است.
موجود
24,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

در طول این مسیر، شاهد نابودی‌های عظیم و رنج‌های بیهوده‌ای بوده‌ام كه جنگ‌های مخرب با خود به همراه دارند: دوستی‌ها یا خانوده‌های از هم گسسته، پرونده‌های حقوقی و اعتصاب‌های ویران‌كننده، و سازمان‌های ورشكسته. من در مناطق جنگی حضور داشته‌ام و در چشمان انسان‌های بی‌گناه وحشت عظیمی را دیده‌ام كه كشت و كشتار بی‌رحمانه در قلب آنان ایجاد كرده بود. شاید برایت تعجب‌آور باشد اگر بگویم شاهد مواردی هم بوده‌ام كه با دیدنشان آرزو كرده‌ام مقاومت و جروبحث بیشتری می‌شد؛ مواردی كه همسران وو كودكان مورد سوءاستفاده قرار می‌گرفتند بی‌آنكه صدایشان دربیاید، كارمندانی كه رییسشان به بدترین وجه ممكن با آن‌ها رفتار می‌كرد، یا جوامعی كه با ترس و وحشت در زیر یوغغ ‌دیكتانوری زندگی می‌كردند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20046
شابک : 9789642363605
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : چطور نه بگوییم و در جواب بله بشنویم
نویسنده (ها) : ویلیام یوری
مترجم (ها) : فرخنده بافنده
قطع : رقعی
صفحات : 352
تاریخ چاپ : سال 1392
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها