صندوقچه ی خاکستری

«اگر مردم می‌دانستند چه بهره‌ها در طلب علم هست، دنبال آن می‌رفتند، اگرچه مستلزم ریختن خون دل‌ها و فرو رفتن در دریاها می‌شد.»
موجود
20,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

این کتاب حاوی حکایت‌ها و سرگذشت کسانی است که بیشتر آن‌ها اسیر خاک‌اند. ولی سخنانشان هدایت‌گر است، چنانکه گویی اکنون در کنار ما زندگی می‌کنند. حکایت‌ها داستان‌های کوتاهی هستند که هرکس، با هر تفکر، هر شغل و هر مقدار زمانی می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. سعی داشتم در این خلاصه، حکایت‌ها و نکته‌های زیبایی را بیاورم و تا حد ممکن در ویرایش آن‌ها و عدم استفاده از لغت‌های دشوار و متروک کوشیده‌ام. در واقع، در حد و توان خویش سعی کرده‌ام تمام مطالبی که در این خلاصه آمده است، در حد فهم عامه‌ی مردم هنردوست و عزیزمان باشد. دراملای لغت‌های به‌هم چسبیده نیز، گاهی سنت‌شکنی کرده و آن‌ها را جدا نوشته‌ام. عنوان حکایت‌ها را از متن حکایت انتخاب کرده و خواسته‌ام حس کنجکاوی خواننده را برانگیزد، حالا موفق بوده‌ام یا نه، قضاوت با شماست. به هر حال امیدوارم، شما خواننده‌ی عزیز از مطالعه‌ی این کتاب لذت ببرید و از راهکارهای آن در زندگی خود استفاده کنید. آرزوی من سربلندی تمام کسانی است که به خود زحمت اندیشیدن می‌دهند و در راه دانش، از هیچ خطری نمی‌هراسند، و کسب دانش را حقِ تعالیِ انسانیِ خود می‌دانند و تمام نیروی خود را برای به‌دست آوردن آن بسیج می‌کنند. پیامبر بزرگ اسلام (ص) چه زیبا فرموده‌اند: «دانش اگر در ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت.» در آخر، از شما عزیزان سپاسگزارم که اهل مطالعه هستید و امید آینده‌ی کشور باشکوه‌مان ایران. ایرانی هستید، ایرانی بیندیشید و همواره ایرانی بمانید. در رسیدن به اهداف بزرگ از یکدیگر سبقت بگیرید و نام خود را در بلندترین نقطه‌ی هستی ثبت کنید. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20081
شابک : 9789642365760
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : صندوقچه‌ی خاکستری
نویسنده (ها) : منوچهر محمدی
قطع : رقعی
صفحات : 430
تاریخ چاپ : سال 1390
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها