معجزات قرن حاضر

وقتی به جای مصرف دارو برای پوشاندن دردها، به بدن خود گوش دهیم، به‌خوبی روش شفابخشی بیماری خود را تشخیص خواهیم داد. وقتی مسئولیت افکارمان را بپذیریم، کنترل سلامتی خود را باز می‌ستانیم.
موجود
19,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

امیدواریم که این کتاب بتواند به شما خواننده‌ی گرانقدر، آرامش، انگیزه و شکیبایی لازم را بدهد تا به این شناخت دست یابید که حتی یک فرد به‌تنهایی می‌تواند بستری را برای التیام بخشیدن به تمامی دنیا فراهم کند. مایه‌ی مباهات و افتخار است که من نیز بتوانم همین نقش را برای همنوعان خود ایفا کنم. البته خود شما نیز می‌توانید این کار را برای دیگران انجام دهید. با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید که موضوعات عمومی فراوانی در این کتاب پوشش داده شده‌اند؛ موضوعاتی نظیر سلامتی، کار و عشق. بسیاری از داستان‌ها مضمونی مشابه دارند. اما با توجه به نوع موضوع دسته‌بندی شده‌اند. من هر فصل را با یک بند مختصر آغاز کرده‌ام. در پایان هر فصل نیز تجربیاتی را با شما در میان می‌گذارم که بر سرعت شفابخشی شما می‌افزاید (توصیه‌ی من این است که هنگام خواندن این کتاب، قلم و کاغذ به‌همراه داشته باشید.) درضمن به عبارات تاکیدی مثبتی نیز اشاره کرده‌ام که می‌توانند تغییراتی شگفت‌آور در طرز تفکر و هوشیاری شما ایجاد کنند. با خواندن هر یک از داستان‌ها و انجام این تمرینات، زندگی شما به مرور دگرگون خواهد شد.

همان‌طور که خواندن این کتاب را که حاصل تلاش اشخاص مختلف از اقصی‌نقاط جهان است، ادامه می‌دهید، به این نکته بیندیشید که تفکرات، کلام و اعمال و حتی نیات شما می‌توانند روی دیگران تأثیراتی مثبت و خوشایند بگذارند؛ چراکه زندگی در این زمین خاکی بر این سبک و سیاق استوار است. به یاد داشته باشیم که شمعی روشن در تاریکی می‌تواند شمعی دیگر را روشن کند و باز شمعی دیگر و شمعی دیگر تا روشنایی فراگیر شود.

به تازگی شنیده‌ام که کتاب‌های من حدود 50 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است. با خود تجسم کردم که من 50 میلیون شمع روشن کرده‌ام تا روشنی‌بخش زندگی 50 میلیون انسان باشم. به‌راستی که هر یک از شمع‌های ما تا چه حد قدرتمند هستند.

من و تو دست در دست هم می‌توانیم دنیایی را نورانی کنیم.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20106
شابک : 978-964-236-694-1
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : معجزات قرن حاضر
نویسنده (ها) : لوئیز ال هی
مترجم (ها) : فاطمه باغستانی
قطع : رقعی
صفحات : 336
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها