خندیدن دلیل نمی خواهد

جنبش باشگاه خنده نخسین بار در سیزدهم مارس سال 1995 به همت دکتر مادن کاتاریا در پارکی واقع در شهر بمبِی به راه افتاد و به زودی دامنگیر شهرهای دیگر هند شد. دیری نپایید که این جنبش از مرزهای این کشور فراتر رفت و به دیگر کشورهای خارجی رسید به طوری که هم اکنون بیش از 2500 باشگاه خنده در سراسر جهان دایر است. 
موجود
17,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

خندیدن دلیل نمی خواهد

 

باشگاه خنده تلاشی است برای برانگیختن مردم به انتخاب راه شاد وخندان زیستن . تنها راه برای قدر شناسی هستی گرانقدری که به ما ارزانی شده راه خنده است . در جایی که آن نیروی الهی که به ما هستی بخشیده هر لحظه مراقب ماست نگرانی و غم کاملا بیهوده و بیجاست .

خنده نیروی بیکرانی در خود نهفته دارد . اگر این گونه نبود خداوند آن را به گل سرسبد آفرینش خود , انسان ارزانی نمی داشت همه از نیروی بی کران خنده آگاهند اما کمتر کسی آن را در زندگی خود به کار میگیرد .

 

حس شوخ طبعی برای خندیدن کافی نیست

 

لطیفه گفتن نمیتواند هر روز ما را به خندیدن وا دارد و حس شوخ طبعی نیز در خورجین همه کس یافت نمیشود . پرسش یک میلیون دلاری این است : ” چگونه بخندیم و چه کسی ما را خواهد خنداند؟ ” در این زمینه یک انقلاب بزرگ روی داده است  دکتر مادان کاتاریا پزشک هندی ساکن بمبئی شیوه نوینی برای خندیدن ابداع کرده است یک گروه گرد هم می آیند و با تکنیکهای یوگای خنده میخندند .

 

افسردگی اضطراب و اختلالات روان تنی, امروز بیشتر بخند, انتشارات نسل نو اندیش, انقلاب بزرگ یوگای خنده, باز گویی خوبی های دیگران و لبخند, باشگاه جهانی خنده, باشگاه خنده, برونشیت و آسم وخنده درمانی, تسکین درد با خنده, تقویت اعتماد به نفس, تقویت دستگاه گردش خون با خنده, جدی بودن بیش از اندازه, خرید کتاب خندیدن دلیل نمیخواهد, خنده در میانسالی, خنده درمانی, خنده درمانی برای دانش آموزان, خنده و سرطان, خندیدن از ته قلب, دکتر مادان کاتاریا, رفع مشکلات فشار خون, روز جهانی خنده, زندگی پر مهر و پر احساس, علاقه به بازی وشوخی, قدرت زنان در خندهX قهقه خندیدن, مجید پزشکی, محل کار و خنده درمانی,منافع خندیدن, نابینایان وخنده درمانی, ورزش در باشگاه های خنده, کتاب خندیدن دلیل نمیخواهد, یوگا و خنده

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20054
شابک : 9789644121142
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : خندیدن دلیل نمی خواهد
نویسنده (ها) : مادن کاتاریا
مترجم (ها) : مجید پزشکی
قطع : رقعی
صفحات : 360
تاریخ چاپ : سال 1386
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها