عمر مفید

زندگی هدیه خداوند است و شیوه زندگی شما هدیه شما به خداوند یادمان باشد در قضاوت هرگز عجله نکنیم.
موجود
16,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

من در روستا و خانواده‌ای متوسط با پدر و مادری بی‌سواد متولد شده‌ام. تحصیلاتم تا سوم راهنمایی است که به علت فقر مالی نتوانستم ادامه تحصیل بدهم. برای کارکردن به شهر آمدم. ازآنجاکه به خوب زندگی‌ کردن علاقه داشتم، همیشه سعی می‌کردم مانند آدم‌هایی رفتار کنم که از لحاظ مادی، زندگی بهتر داشتند؛ دلیل هم این بود که کسانی که خانه‌های خوب دارند، ماشین‌های مدل بالا دارند، لباس‌های مرتب می‌پوشند، فارسی سلیس صحبت می‌کنند و... حتماً از من بهتر هستند. روحیه کنجکاو داشتم و تقریباً با همه اصناف و گروه‌های شغلی جامعه معاشرت و درباره زندگی‌شان تحقیق می‌کردم. سعی داشتم زندگی و اخلاق خود را با آنان تطبیق دهم. بعد از مدتی آنان را با جامعه کوچک روستای خودم مقایسه کردم و متوجه شدم تقریباً بیشتر افراد هر دو جامعه از نظر فکری در یک سطح هستند و فقط میزان پول و نوع شغل آنان است که شکل زندگی‌شان را از یکدیگر جدا کرده است؛ همان دغدغه‌ها و دیدگاه‌هایی را که اکثر مردم روستا در مورد خودشان، پولشان، خوراکشان، آینده‌شان، بچه‌هایشان، محیط‌زیستشان، آدم‌های اطرافشان، کارشان،‌ توانایی‌هایشان، داشته‌‌ها و نداشته‌‌هایشان دارند، اکثرمردم شهر نیز دارند.
متأسفانه این افراد بدون آنکه خودشان متوجه شوند، به برده‌هایی تبدیل شده‌اند که زندگی را مانند دیکته‌ای که برایشان می‌گویند، ادامه می‌دهند و همیشه می‌خواهند مثل دیگران زندگی کنند. کسی نمی‌خواهد خود توانایی‌ها و ضعف‌هایش را بشناسد و طبق آن‌ها زندگی کند و با کمال تأسف وقتی بیشتر دقت کنید، متوجه می‌شوید به خوش‌خط بودن تعصب دارند (یعنی هرچه بهتر مثل دیگران زندگی کردن) نه اینکه دیکته دیگران را ننویسند؛ سعی نمی‌کنند خودشان دیکته زندگی خود را بنویسند؛ یعنی با خلاقیت و تفکر خود زندگی، خانواده و آینده‌شان را تعیین کنند، زیرا مثل خود زندگی کردن احتیاج به مطالعه، خودآگاهی، اراده، صبر، استقامت و توانایی قبول مسئولیت دارد که متأسفانه بیشتر مردم به علت تنبلی، نه چیز دیگر، نمی‌خواهند قبول مسئولیت کنند یا آگاهی ندارند که می‌توانند خداگونه زندگی کنند و تمام صفات خداوند را داشته باشند؛ شاید هم نمی‌دانند تمام صفات خداوند را دارند و می‌توانند آن را در زندگی خود اجرا کنند تا از زندگی لذت ببرند.
این کتاب نتیجه سال‌ها مطالعه، تفکر و تجربیات شخصی من است و هدف از گردآوری آن این است که شما عزیزان با خواندنش یک انقلاب فرهنگی در وجودتان رخ دهد تا بتوانید از زیر بمباران امواج مسمومی رها شوید که از هر طرف و با هر ترفند، از سوی گرگان درنده و روباهان مکار و خوکان شهوت‌پرستِ آدم‌نما با هدف بهره‌کشی از شما به سویتان پرتاب می‌کنند.
با روح و جسم سالم به زندگی خود ادامه دهید که همان هدیه خداوند به شماست. متأسفانه وقتی به افراد جامعه نگاه می‌کردم‌، می‌دیدم لایه‌ای ضخیم از باورها و رسوم غلط روی افکار و باورهای منطقی و خداپسندانه اکثریت مردم را گرفته و نمی‌گذارد حقیقت را ببینند و آن‌قدر در باورهایشان ریشه دارند که حتی قشرهای تحصیل‌کرده ما هم گرفتارش می‌شوند و با آن زندگی می‌کنند؛ مثل قدرت جادو یا توّهمات پوچ و بی‌اثر. امید است با این کتاب بتوانم گامی در راه نابودی افکار فرسوده و ترویجِ خوب زندگی‌کردن بردارم.
در این کتاب، سعی کردم مطالب کلیدی را که در پیشبرد زندگی و موفقیت من خیلی مؤثر بودند کوتاه و مفید برای شما عزیزان یادآور شوم و آن را به همه فرزندان این مرز و بوم تقدیم کنم و امیدوارم شما نیز با الگو گرفتن از این تجربیات و تفکرها، نوعی انقلاب فرهنگی در باورهایتان ایجاد کنید و موفقیت را برای خودتان به ارمغان بیاورید‌ تا در زندگی راضی و خوشنود شوید.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20158
شابک : 978-964-236-832-7
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : عمر مفید
نویسنده (ها) : حمزه مظفری مظاهر
قطع : رقعی
صفحات : 200
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
  • روح الله
    1396-11-11

    واقعا کتاب فوق العاده ‌‌ای است بسیار زیبا ودلچسب روش زندگی کردن را می آموزد
    بسیار برای مطالعه پیشنهاد میکنم

برچسب ها