چون دوست دشمن است

دستش را فشردم و گفتم: «مي‌فهمم چي ميگي. منم همين حسّو دارم. چند روز كه بگذره، خستگي از تنم بيرون بره ترتيبشو ميدم.» عاطفه از جا برخاست و من دوباره دراز كشيدم و پرسيدم: «امير كجاست؟» 
موجود
22,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

وارد اتاق كه شدم، در را پشت سرم بستم و خودم را روی تخت رها كردم. پلك‌هایم را روی هم گذاشتم و در عرض تخت‌خواب دراز كشیدم. لحظاتی طولانی به همان حال ماندم. سپس از جا برخاستم و  روسری را از سر باز كردم. در کمد را که گشودم چشمم به ردیف لباس‌های اصلان افتاد كه مرتب و منظم به چوب‌لباسی آویزان بود. نفسی بلند كشیدم، در كمد را بستم و زیر لب از خودم پرسیدم: «با این لباس‌ها چه كنم؟» پس از آویزان كردن مانتوام در سمت دیگر كمد، به خودم جواب دادم: «باید یه بلایی سرشون بیارم دیگه.» دستم به دستگیره‌ی كمد چسبید و ناگهان صدای گریه‌ام فضای كوچك اتاق را پر كرد. روی لبه‌ی تخت نشستم و با صورتی اشك‌آلود به اطرافم نگاه كردم. عاطفه وارد اتاق شد. روبه‌رویم ایستاد و به كمد تكیه داد و سعی كرد با گفتن جملات تسلابخش آرامم كند: «گریه نداره مامان. بابا راحت شد. خودت بهتر می‌دونی با اون وضع اسف‌بارش هر لحظه بهش چی می‌گذشت! تو راضی بودی زنده باشه و بازم درد بكشه؟» 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70023
شابک : 9789642365739
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : چون دوست دشمن است
نویسنده (ها) : سیمین جلالی (یزدی)
قطع : رقعی
صفحات : 454
تاریخ چاپ : سال 1394
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها