مهربانو

اما حالا هر وقت كه به گذشته برمي‌گردم، به گذشته و به آن صحنه و آن لحظه، به خودم مي‌گويم كاش آن روز يك نفر زير گوش من مي‌گفت: «به خودت غره نباش مهربانو …
موجود
27,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

تابستان بود. از آن تابستان‌هاي گرمي كه از زمين و زمان آتش مي‌باريد و پوست آدم را زنده‌زنده ورقه ورقه مي‌كرد. حاج‌يونس (پدرم) روي راحتي روبه‌روي دريچه‌ي كولر لم داده بود و باچنان بي‌ميلي و كراهتي هندوانه‌ي سرخ و شيرين را توي دهانش مي‌چپاند كه انگار به جاي هندوانه‌ي خنك يك ليوان چاي داغ را توي حلقش مي‌ريزند. چند قدم آن‌طرف‌تر از او، نرگس‌خاتون (مادرم) يك جدول سودوكو را روي زانوهايش گذاشته بود و چنان با دقت و تمركز به آن زل زده بود كه انگار در حال كشف مسأله‌ي فيثاغورث است. آن‌سوتر از اين نشيمن سوت و كور، من بودم كه دست‌به‌كمر روبه‌روي پيانوي رويال سفيدم ايستاده بودم و فكر مي‌كردم كه حساب من و كار دنيا به سادگي حساب و كتاب همين ميزان‌ها و نت‌هايي است كه سال‌هاست با آن سروكار دارم و تمام رموزش را مثل كف دستم مي‌شناسم. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70045
شابک : 9789642364251
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : مهربانو
نویسنده (ها) : مهرنوش صفایی
قطع : رقعی
صفحات : 592
تاریخ چاپ : سال 1394
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها