شام شوکران

چه شبهايي كه خوابيديم و خواب فرداهايي را ديديم، كه نيامدند. از چه روزهايي گذشتيم به بهاي روزهايي كه هرگز از راه نرسيدند... چقدر غصه خورديم براي اندوه‌هايي كه هرگز از راه نرسيدند و چقدر شادي كرديم براي لحظه‌هايي كه هرگز نديديمشان.
موجود
23,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

تا چشم باز كرديم و دنيا را ديديم، وقت رفتن بود. تا خواستيم عاشقي را ياد بگيريم، نوبت جدايي رسيده بود... ما قدر زندگي را ندانسته به مرگ رسيديم... روزها از پي هم گذشتند و ما هميشه به بهاي فرداهاي دور،‌ از امروزمان گذشتيم... چقدر غرور... چقدر نخوت... چقدر سستي... چقدر رويا اما در خواب... چقدر دوستت دارم، اما در دل چقدر آرزو اما در خيال... چقدر فرصت، اما افسوس... اينجا پايان راه است... زندگي فرصت بي‌تكرار است... همين امروز را باور كن... فردا دير است... اكنون نوبت عاشقي است...

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70033
شابک : 9789644126802
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : شام شوکران
نویسنده (ها) : مهرنوش صفایی
قطع : رقعی
صفحات : 472
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها