خاطرات خصوصی آنا

مرضيه‌ خانم ، كلفتِ خانه‌ي ويلايي كناري ، همان‌طور كه تندتند، با پشت دست عرق‌هايش را خشك مي‌كرد ، گفت: « مهندس مي‌گه آشنا باشه بهتره ؛ مي‌گه به غريبه‌ها نمي‌شه اعتماد كرد.
موجود
16,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

آخرین و جدید ترین کتاب «مهرنوش صفایی» با عنوان «خاطرات خصوصی آنا» درحالی وارد بازار کتاب میشود که به عقیدهی بسیاری از منتقدین و اساتید، بهدلیل سبک خاص نگارشی، نوع شخصیتپردازی، موضوع داستان و لطافت قلم، یکی از شاهکارهای ادبیات ایران در سالهای اخیر است. به حدی که میتواند برای بسیاری از دانشجویان رشته‌ی ادبیات فارسی در هرمقطعی، قابل تامل و جالب توجه باشد. این کتاب که براساس زندگی حقیقی دختر جوانی به نام -آنا- و براساس سبک نگارشی «دانای کل نامحدود» نگاشته شده است در نوع خود کمنظیر و در بین ادبیات عامهپسند ایران بینظیر است. نکته‌ی قابلتوجه دیگر، قلم بسیار شیوا و بیان سلیس این کتاب است که می‌توان آن را نتیجه‌ی مستقیم دانش این نویسنده در زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح از علم شکسته نویسی دانست .در حقیقت تلفیق شکسته نویسی و نثر بسیار ساده و عوامانه‌ی این کتاب، در کنار جملات تامل برانگیز و پر محتوا، چنان قوام دلانگیزی به این اثر بخشیده که خواننده را مجذوب و حیرتزده خواهد کرد. موضوع داستان نیز در نوع خود کمنظیر است. استفاده از یک ماجرای حقیقی جنایی، عشقی و روایت صادقانه‌ی آن بدون هیچگونه قضاوت، درحالی‌که هیچکدام از شخصیتهای اصلی داستان تمایلی به همکاری با نویسنده ندارند و درنهایت، به سرانجام رساندن داستان با پایانی قطعی، کاری است که فقط ازعهده روزنامهنگارجسور و باهوش ساخته است به هرحال می‌توان گفت قطعا «مهرنوش صفایی» پس از نگارش رمان «خاطرات خصوصی آنا» نه یک سر وگردن، که بسیار فراتر از آن، خود را از نویسندگان عامه پسند دیگر بالا کشید؛ زیرا به حق، هیچ منتقد و خواننده‌ی منصفی نخواهد بود که پس از مطالعه‌ی این کتاب، مهرنوش صفایی را در ردیف نخبگان ادبیات ایران به حساب نیاورد به خصوص اگر بهخاطر داشته باشد که وی، پس از تالیف یازده کتاب همچنان هیچ سبک نگارشی را در آثار خود تکرار نکرده است. که این خود بهنوعی شاهکار یک نویسنده محسوب می‌شود و نه فقط در ایران که در عالم ادبیات، نوعی توانمندی کمنظیر است به یقین از این پس و بعد از نگارش کتاب خاطرات خصوصی آنا، کار این نویسنده دشوارتر و توقع جامعه هنری از او بیشتر خواهد بود. باید دید آیا «مهرنوش صفایی» می‌تواند همچنان یکه تاز این اریکه باقی بماند؟

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70025
شابک : 9789642366149
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : خاطرات خصوصی آنا
نویسنده (ها) : مهرنوش صفایی
قطع : 343
صفحات : 343
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها