سقوط از خویش

رمانی خواندنی از مهرنوش صفایی
موجود
57,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

هرکس قصه زندگی خودش را دارد اما رمان سقوط از خویش داستان زندگی آدم‌های بسیاری را در دلش پنهان کرده است. مثلا داستان آدم‌هایی که روزگار یا سرنوشت یا هرچه اسمش را بگذاریم بدجوری سر به سر شان گذاشته است....یا داستان زندگی آدم‌هایی که بین دیروز و امروزشان تلو تلو می‌خورند.
رمان سقوط از خویش، عاشقانه‌ای لطیف، ناب و تامل‌برانگیز است. عاشقانه‌ای عجیب با تلنگرهایی محکم به بلور عواطف و احساسات انسانی. قلم نویسنده جسورانه و بی باکانه تمامی احساسات انسانی را به چالش می‌کشد و رابطه عمیق میان احساسات عاطفی و تمایلات جنسی را زیر ذره‌بین دانش و تجربه می‌گذارد. به نظر نمی‌رسد در تالیف کتاب سقوط از خویش، نویسنده خودش را درگیر چارچوب‌ها و اما و اگرها و شاید و بایدها کرده باشد به همین دلیل این کتاب دارای فراز و فرودهای عاطفی جذابی است که نگارش کتاب را چه از نظر محتوا و چه از نظر شیوه نگارش به اثری بدیع و درخور توجه تبدیل کرده است‌.
رمان سقوط از خویش بی‌شک یکی از بهترین رمان‌هایی است که با شیوه دانای کل نامحدود تالیف شده است و از این نظر که چند داستان همزمان با قصه اصلی و در دل هسته اصلی روایت میشود،در نوع خود در بین رمان‌های ایرانی کم نظیر یا بی‌نظیر است‌.
بسیاری از صاحب نظرات مهرنوش صفایی را استاد مسلم تالیف رمان‌های روانشناسی میدانند.اما به نظر می‌رسد این نویسنده با تالیف رمان سقوط از خویش قصد دارد توانمندی خود را در تالیف "عاشقانه‌های ناب" به عرصه ظهور بگذارد.

سایر مشخصات محصول

شابک : ‏‫‭978-964-236-829-7
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : سقوط از خویش
نویسنده (ها) : مهرنوش صفایی
قطع : رقعی
صفحات : 688
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها