یلدا

یلدا

«تو همين موقع صداي زنگ در بلند شد و من از هول‌م، از روي دست ه‌ي مبل خوردم زمين! با صداي زنگ، همه از جاشون بلند شدن و هر كدوم يه طرف رفتن كه نيما داد زد» - بابا هول نشين! اول يكي بياد اين شيشه مرباي آلو رو كه ريخته زمين جمع كنه و بعد درو وا كنين! «اشاره كرد به من و همه زديم زير خنده! خلاصه زينت خانم در رو وا كرد و يه خرده بعد، يلدا و مادرش و آقاي پرهام اومدن تو و...
موجود
24,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.


این کتاب، یکی از کتاب‌های معروف «م.مودب پور» است. رمانی مردم‌پسند و محبوب که برای افزایش آمار مطالعه سرانه کشور نقشی به سزا داشته! رمان یلدا با تصویرسازی‌های پی در پی، شوخ‌طبعی  و زبان ساده به توصیف ماجرا و روایات عاشقانه‌ای می‌پردازد که کشش لازم را برای خواننده ایجاد می‌کند. این رمان در خلال زبان ساده خود، اشاره‌ای به مسایل اجتماعی و ایدز نیز دارد و تلاش خود را داشته که تاثیرگذاری خود را درباره توجه به مسایل اجتماعی نیز در خوانندگان خویش به وجود آورد.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70055
شابک : 978-964-725-911-8
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : یلدا
نویسنده (ها) : م.مؤدب پور
قطع : رقعی
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : بیست و پنجم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها