نوازش در روابط زناشویی

یک زوج، برای نوازیدن یکدیگر به سواد عاطفی درباره‌ی نوازش رشدیافته، نیاز دارند که زیرمجموعه‌ی هوش عاطفی آن‌هاست. نمی‌توان گفت که همه‌ی زن‌ها به صرف زن بودن و همه‌ی مردها به صرف مرد بودن، از علم، مهارت و هنر نوازش برخوردارند. نوازیدن، دارای چند سطح و لایه است. 
موجود
21,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

زندگی، کوتاه است و نمی‌دانیم چقدر در طبیعت، ماندگار خواهیم بود. این واقعیت، در مورد زندگی زناشویی هم صدق می‌کند. نمی‌دانم من و همسرم برای در کنار هم بودن،‌ چقدر فرصت داریم؟ حال این سوالات پیش می‌آیند که من و همسرم چگونه می‌توانیم:

 -  با حداکثر استفاده از زمانی که در اختیار داریم، از در کنار هم بودن، لذت ببریم و عشق را تجربه کنیم؟

- رابطه‌ای مملو از شور، شوق و شادابی داشته باشیم؟

- با همسرمان شاعرانه حرف بزنیم و کنار هم، تجربه‌های رمانتیک داشته باشیم؟

پس از پذیرفتن حقیقت نوازش، هرگاه همسرتان را خالصانه و بی‌قیدوشرط می‌نوازید دوباره حس‌های خوب‌تان را تجربه می‌کنید. به قدری شاد، خوشحال و رمانتیک می‌شوید که اطرافیان با حیرت می‌پرسند: مگر بین شما چه اتفاقی افتاده که تا این اندازه گرم و صمیمی شده‌اید، دوباره با هم حرف می‌زنید، شوخی می‌کنید، برای هم وقت می‌گذارید و هدیه می‌خرید. شاید خودتان هم به روشنی نمی‌دانید از وقتی به فرهنگ نوازش، ایمان آورده‌اید همه‌ی راه‌های مسدود به رویتان گشوده شده است. نوازش ناب، این قدرت را دارد که هر رابطه‌ی ناشاد و کسل‌کننده‌ای را احیا کند و هیجان کودکی ذوق‌زده و خوش‌بین را به او بازگرداند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40131
شابک : ‏‫‭978-964-236-634-7‮‬‬
موضوع : زناشویی
نام کتاب : نوازش در روابط زناشویی
نویسنده (ها) : دکتر علی شمیسا
قطع : رقعی
صفحات : 222
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۷
نوبت چاپ : چاپ دوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها