بازی های روانی در زندگی زناشویی

یک زن و شوهر ، بایستی این بازی‌های روانی  را شناسایی و راه‌حلي بالغانه برای آن‌ها بیابند . مثلاً بایستی تکلیف خود را با دروغ گفتن تحت هر عنوانی روشن کنند، چرا‌که دروغ، ریشه ‌ی تمام بازی‌های روانی است و وقتی بنیان آن ریشه‌کن بشود، عشق و صمیمیت، نفس راحتی خواه ن د کشید یا وقتی تکلیف برچسب زدن و دیگری را متهم دانستن روشن شود، آن‌وقت زن یا مرد کمتر سطل آشغال‌های خود را روی یکدیگر...
موجود
25,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

رابطه‌ی زن و شوهرها یکباره فرو نمی‌ریزد، زمانی‌که چوبخط آن‌ها پر شود، آن وقت است که آستانه‌ي تحریک‌پذیری عصبی زن و مرد بالا می‌رود و تحمل آن‌ها روزبه‌روز کمتر می‌شود. وقتی بازی روانی (تمبرهای قهوه‌ای) زن و شوهر زیاد می‌شود، دعوا و درگیری‌های آن‌ها بیشتر می‌شود. تمبر قهوه‌ای یا همان خرده‌گلایه‌ها، رنجش‌ها و دلخوری‌های ریزریز و سوء‌تفاهم‌هایی است که به تمبرهای قرمز یا همان خشم‌های ریز و درشت بین یک زن و شوهر تبدیل می‌شود. هر درگیری می‌تواند به نقد کردن یک تمبر قهوه‌ای یا گاهی یک تمبر سیاه در صندوقچه‌ی زن و مرد بينجامد و تراکم و افزایش این تمبرها، بنیان عشق و دوستی را به ورطه‌ي سقوط و نابودی می‌کشاند و به جایی می‌رسند که یکی یا هر دو اعلام می‌کنند دیگر به يكديگر حسی ندارند و دوست دارند هر‌چه زودتر از يكديگر جدا شوند. همین خرده‌گلایه‌هایی که آن‌چنان به چشم نمی‌آید، به‌مرور ابزار وسواس و درگیری ذهنی زن یا مرد می‌شود. مثلاً زن، گلایه يا کنایه‌ي مربوط به پنج یا ده سال پیش را آن‌قدر تکرار می‌کند تا اعصاب همسر خود را به‌هم بریزد. درصدي از زنان يا مردان هنوز یاد نگرفته‌اند که بایستی روزانه، هفتگی یا ماهانه این تمبرهای قهوه‌ای را با گفتگو و تخلیه‌ي ذهنی درمان و نقد سالم کنند، وگرنه زن یا مرد مجبور می‌شوند حریم‌ها و حرمت‌ها را بشکنند. تمبرهای قهوه‌ای شکلی از بازی‌های روانی چه از طرف زن و چه از طرف مرد است که در آن نوعی خفیف یا شدید از حقه، کلک و دروغ وجود دارد و باعث دلخوری و رنجش و دعواهای مکرر و فاصله‌ي روانی بین آن‌ها می‌شود.

سایر مشخصات محصول

شابک : 9789642365654
موضوع : زناشویی
نام کتاب : بازی های روانی در زندگی زناشویی
نویسنده (ها) : علی شمیسا
قطع : رقعی
صفحات : 296
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ دوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها