قابلمه را فراموش کن

قابلمه را فراموش کن

این کتاب تنها راه دستیابی به سلامت کامل و عمر طولانی است و برای کسانی است که می‌خواهند از شر بیماری‌ها خلاص شوند...
موجود
32,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

هر روز بر تعداد کسانی که در گوشه و کنار جهان بیماری‌هایی لاعلاج نظیر سرطان داشته و دوباره سالم شده‌اند، افزوده می‌شود. دکتر شلتون در درمانگاه و مدرسه تندرستی خود بهبود چهل هزار نفر از این افراد را ممکن ساخت. امروزه پزشکان و درمان‌گران زیادی راه‌و روش او را دنبال می‌کنند، که همواره موفقیت این روش را به اثبات رسانده‌اند. این روند که از سال ۱۸۲۲ در امریکا تاسیس شده، با وجود موانع فراوانی که نظام پزشکی بر سر راهش قرار داده، توانسته است خود را تا به امروز از گردباد حوادث نجات دهد. این روش درمانی که شیوه‌ای طبیعی است، تنها امید کسانی است که بیمار شده‌اند و می‌خواهند دوباره سالم شوند. آنچه در این کتاب می‌خوانید تنها راه دستیابی به سلامت کامل و عمر طولانی است. 

اگر مي‌خواهي سالم شوي و عمر طولاني داشته باشي قابلمه را فراموش کن 
هر روز بر تعداد کساني که در گوشه و کنار جهان بيماري‌هايي لاعلاج نظير سرطان داشته و دوباره سالم شده‌اند، افزوده مي‌شود. دکتر شلتون در درمانگاه و مدرسه‌ي تندرستي خود بهبود چهل هزار نفر از اين افراد را ممکن ساخت. امروزه پزشکان و درمان‌گران زيادي راه و روش او را دنبال مي‌کنند، که همواره موفقيت اين روش را به اثبات رسانده‌اند. 
اين روند که از سال 1822 در امريکا تاسيس شده، با وجود موانع فراواني که نظام پزشکي بر سر راهش قرار داده، توانسته است خود را تا به امروز از گردباد حوادث نجات دهد. اين روش درماني که شيوه‌اي طبيعي است، تنها اميد کساني است که بيمار شده‌اند و مي‌‌خواهند دوباره سالم شوند. آنچه در اين کتاب مي‌خوانيد، تنها راه دستيابي به سلامت کامل و عمر طولاني است. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 90078
شابک : 978-964-412-152-4
موضوع : سلامت
نام کتاب : قابلمه را فراموش کن
نویسنده (ها) : هلموت واندمیکر
مترجم (ها) : سیدماشاالله فرخنده
قطع : رقعی
صفحات : 536
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ نهم
  • اسماعیل برزکار
    1396-03-22
    با سلام خدمت دوستان ،من خوندن این کتاب رو اکیدا توصیه میکنم .اول برای کسانی که از مشکلات گوارشی مزمن رنج میبرند ، دوم به کسانی که سالم هستند. تعداد صفحت کتاب به نظر زیاد میرسه اما تنها کتابی شاید باشه که بتونید چند بار اون رو بخونید . اون رو به افرادی که مریض هستند توصیه کنید.

برچسب ها