خواص و مضرات غذاهای ایرانی

رژیم‌های غدایی در 222 بیماری، شامل ارزش غذایی مواد غذایی، مواد پرهیز از 180 نوع غذای ایرانی مانند مرباجات، ادویه‌ جات، شربت‌ ها، آب میوه‌ ها، روغن ها، خوراکی ها و...
موجود
23,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

امروزه تغذیه نه به عنوان یک علم بلکه به صورت یک نیاز درآمده است. تغذیه عبارت است از دریافت تمام مواد غذایی که شامل کربوهیدرات، چربی ها، پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی به مقدار کافی برای رفع نیاز و جلوگیری از ابتلا به بیماری هاست. از آنجایی که هیچ ماده غذایی به تنهایی سلامتی کامل بدن را تامین نمی کند، بشر در صدد تهیه غذاهایی برآمد که تمام نیازهای بدن را تامین کند و البته غذاهای ایرانی ( به جز مصرف برنج و نان) جز بهترین و غنی ترین نوع غذاهای جهان به شمار می روند. پس مناسب دیدیم به ارزش غذایی و موارد پرهیز و احتیاط از آن اشاره اجمالی کنیم. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 60046
شابک : 978-964-588-592-0
موضوع : سلامت
نام کتاب : خواص و مضرات غذاهای ایرانی
نویسنده (ها) : محمدحسن نعیمی
قطع : رقعی
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ پنجم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها