چاشنی احساس

این اثر فقط دستور ترکیب مواد غذایی نیست، بلکه هر دانه برنج و هر لقمه نان را مأمور کرده‌ام تا مهر و عشقم را در تاروپود وجودت جای دهم. گرمای احساسم را در اجاق دمیده‌ام و جوانه‌های روحم را دستچین کرده‌ام. این تنها یک وعده غذا نیست... پیوندی است میان دستان آفرینش‌گر من، روح و جسم تو...
موجود
16,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

غذاخوردن نیاز طبیعی انسان و هر موجود زنده‌ی دیگری است و آگاهی از غذاهای معنوی و مورد نیاز بدن و شیوه‌ی مناسب طبخ غذا برای جذب بهتر،‌ بسیار اهمیت دارد.
وقتی صحبت از طبخ غذا می‌شود، «آشپزی» و «آشپز ماهر» و «لذت آشپزی» به میان می‌آید که در این کتاب، به همه‌ی آن‌ها به‌خوبی اشاره شده است.
خواندن این کتاب جامع و پرمحتوا به شما کمک می‌کند با مهارت‌های یک آشپز ماهر آشنا شوید و با تهیه‌ی غذاهای خوب و مناسب، موجب سلامت روح و جسم خود و عزیزانتان شوید. این کتاب پر از مباحث متنوع است که مطالعه‌ی آن برای هر کسی که با آشپزی سر و کار دارد، لذت بخش است.

آشپزی هنر است؛ مهم نیست از چه مواد اولیه‌ای برای تهیه‌ی غذا استفاده می‌کنیم. هنرمندان در هنگام آفرینش اثر هنری، از دانش خود بهره می‌گیرند، اما این دانش را در اختیار احساسات خود قرار می‌دهند. اگر در هنگام آشپزی دانش و تجربه‌ی خود را در کنار عشق و احساسات قرار دهید، یک اثر هنری خلق خواهید کرد که مزه آن هیچ‌گاه از ذهن میهمانان نخواهد رفت. کار سختی نیست؛ یک بار امتحان کنید...

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10159
شابک : 978-964-236-736-8
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : چاشنی احساس
نویسنده (ها) : مریم زنگویی - حمیدرضا غلامرضایی
قطع : رقعی
صفحات : 272
تاریخ چاپ : سال 1395
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها