نیروی شگفتی آفرین اعتماد بنفس

خبر خوب این است: شما برای دستیابی به موفقیت، کمال و کامیابی در هر بخش از زندگی‌تان توانایی‌هایی استثنایی دارید. اگر یک‌صد بار دیگر هم به دنیا می‌آمدید؛ باز هم نمی‌توانستید همه‌ی استعدادها و توانایی‌های طبیعی وجودتان را به‌کار ببرید. یگانه مانع موجود، بین شما و واقعیت‌یافتن زندگی دلخواهتان، فقط و فقط ترس است. با خواندن این کتاب بسیاری از ترس‌های زیان‌بار شما برای همیشه از بین خواهند رفت. 
موجود
20,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

وقتی خودتان و توانایی‌های وجودتان را بیشتر باور می‌کنید؛ اهدافی بزرگ‌تر را برای خودتان تعیین خواهید کرد، برنامه‌هایی مهم‌تر را در نظر خواهید گرفت و خودتان را برای دستیابی به خواسته‌هایی ارزشمند متعهد خواهید کرد که در این لحظه فقط رؤیای آن‌ها را در سر می‌پرورانید. در این صورت، اقدامات لازم را انجام می‌دهید تا بیشتر درآمدآفرینی کنید و وضعیت زندگی خودتان و دیگران را تا حد امکان بهبود بخشید. با اعتمادبه‌نفس بیشتر، همه‌ی نعمت‌های خوب زندگی را برای اعضای خانواده و عزیزانتان آرزو می‌کنید. در این حالت، به‌معنای‌ واقعی می‌کوشید همان کارهای ارزشمند و سازنده‌ای را انجام دهید که خواستار انجام‌دادنشان هستید و از زندگی‌کردن برمبنای رؤیاهای دیگران می‌پرهیزید. به‌این‌ترتیب، زندگی‌تان را به شیوه‌ی خودتان، البته برمبنای معیارهایی درست، توصیف می‌کنید. در واقع، هر روز هماهنگ با خواسته‌های ارزشمند و راستین خودتان زندگی خواهید کرد.

با اعتمادبه‌نفس بیشتر، در هر بخش از زندگی شغلی‌تان، عملکردی متفاوت و مؤثر خواهید داشت. شاید تصمیم بگیرید برای ترفیع‌گرفتن یا افزایش حقوقتان درخواست بدهید. شاید حتی بخواهید شغل، سازمان محل کار یا زمینه‌ی فعالیت‌تان را تغییر دهید. در این صورت، اقدامات لازم را بی‌درنگ به‌ثمر می‌رسانید تا هرچه سریع‌تر پیشرفت کنید. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10402
شابک : 9789642365067
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : نیروی شگفتی آفرین اعتماد بنفس
نویسنده (ها) : برایان تریسی
مترجم (ها) : سیما فرجی
قطع : رقعی
صفحات : 248
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ سوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها