تجارت جهانی همه چیز درباره فروش

تجارت جهانی ۱۶: همه چیز درباره فروش

اگر این كتاب را انتخاب كرده‌اید پس تاكنون متوجه شده‌اید كه فروش، امری حیاتی و شاید حتی مهم‌ترین جنبه‌ی كار هر شرکت باشد. هیچ شركتی بدون تلا‌ش‌های حرفه‌ای بخش فروش نمی‌تواند به كار ادامه دهد. 
نا موجود
7,600 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

اگر داشتن تجربه‌ی بسیار شرط كلیدی موفقیت باشد، «یاد دادن حقه‌های جدید به یك گرگ باران‌دیده» زیاد هم نباید مشكل باشد. از خود بپرسید چرا یاد دادن چیزهای جدید به بچه‌ها بسیار آسان است؟ چرا خواهرزاده‌ی سه ساله‌ی من بیش از دوستان پنجاه‌ساله‌ام در استفاده از رایانه دارای اعتماد به نفس است؟ یك بچه‌ی سه ساله آن‌قدر تجربه ندارد كه گرفتار تصورات و باورهای محدودكننده درباره‌ی این‌که چه كاری شدنی است و چه كاری شدنی نیست، شود.
بنابراین اگر شما چیزی درباره‌ی فروش نمی‌دانید و می‌دانید كه چیزی نمی‌دانید، به‌راستی بخت یارتان است. این كتاب اطلاعات بسیاری درباره‌ی یكی از مهیج‌ترین، خلاق‌ترین و چالش‌‌انگیزترین جنبه‌های كسب و كار به شما می‌دهد. كسانی كه لازم است تا اندازه‌ای بر زیر و بم فعالیت فروششان تسلط داشته باشند، از نحوه‌ی رویكرد این كتاب به فروش سپاسگزار می‌شوند. روش‌های ساده و گام به گام مطرح‌شده در بخش‌های بعدی با نشانه‌هایی مشخص می‌شوند و ستون‌ها یا كادرها، یادآورهای ساده‌ای از نكات ضروری هستند كه در متن آمده‌اند. تمام نمونه‌های چاپی یا ابزاری كه برای فروشندگی سودمندند، در پیوست‌ها گنجانده شده‌اند.

سایر مشخصات محصول

شابک : 978-964-236-206-6
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : همه چیز درباره ی فروش
نویسنده (ها) : مارگریت اسمولن
مترجم (ها) : محمدابراهیم گوهریان - مریم خیردست
قطع : رقعی
صفحات : ۳۸۷
تاریخ چاپ : سال 1388
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها