ساده و درست آرزو کن

آنچه ما سفارش می‌دهیم، آرزو می‌كنیم، درخواست می‌كنیم و یا حتی در موردش شك و تردید داریم، منحصراً از طریق قانون جذب صورت می‌گیرد و از آن‌جایی‌كه این انرژی به‌طور كلی دارای اراده، خواست شخصی یا تفكر منطقی و اخلاقی نیست، همواره در جایی نمایان می‌شود كه ما همسانش را ارسال كرده‌ایم.
موجود
7,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

هر اندیشه ناب‌ترین انرژی‌ست، و این انرژی بر آن است که وجود خویش را آشکار کند، بدین معنی که اندیشه به عمل تبدیل شود. انرژی ارسالی بر سر راهش درپی یافتن یک انرژی هماهنگ است، یعنی انرژی‌ای که درست با اندیشه‌ی ما همصداست. با نیروی اندیشه‌هایمان همه‌ی آنچه که درباره‌ی خود و دیگران می‌اندیشیم را به درون زندگی‌مان می‌کشیم.
ما با اندیشه‌هایمان فرمان‌هایی را صادر می‌کنیم، و تفاوت نمی‌کند که آگاهانه یا ناخودآگاه به آنها اندیشیده باشیم.
چه چیزی را بخواهیم، چه آرزو کنیم و چه در تردید به سر ببریم: همه‌چیز تنها از طریق قانون جذب عمل می‌شود.

هر تفكری خالص‌ترین انرژی است و این انرژی در تب و تاب می‌ماند تا بالاخره خود را در قالب یك پدیده نمایان سازد. نمی‌توان گفت این تفكر است كه خود را در رفتار نشان می‌دهد، بنابراین انرژی تراوش‌یافته از تفكر در تلاش است تا مدام بر سر راه خود فقط با انرژی همسان خود برخورد و آن‌را جذب كند، درست همانی كه با افكارمان در رزونانس (بازتاب افكار) است. در مجموع قدرت افكار می‌تواند ما را به‌سمت هر آنچه در مورد خود و در زندگی روزمره می‌اندیشیم، جذب كند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10257
شابک : ‭978-964-236-714-6
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : ساده و درست آرزو کن
نویسنده (ها) : پیر فرانک
قطع : رقعی
صفحات : 127
تاریخ چاپ : سال 1395
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها