سیزده گام به سوی ثروت

اندیشیدن و ثروتمند شدن فرایندی است که گام به گام اثر می‌کند؛ نه چیزی که یک‌شبه به طور کامل ظاهر شود. این کتابِ تمرین از صفحه‌ی اول تا آخر طوری طراحی شده است که شما را در سراسر این فرایند، باموفقیت راهنمایی می‌کند.
نا موجود
5,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

حتی یک لحظه هم شک نکنید که آیا «سیزده گام به‌سوی ثروت» می‌تواند برای شما مؤثر باشد یا خیر. قطعاً می‌تواند؛ مخصوصاً اگر نوشته‌های این کتاب را هم از نظر روحی و هم در ظاهر، مو به مو اجرا کنید.

این کتابِ تمرین از طراحی دقیقی برخوردار است. در صفحات سمت راست، که به طور مستقیم از کتاب اصلی «بیندیشید و ثروتمند شوید» گرفته شده است، داستان افرادی را می‌خوانید که از طریق تفکرشان ثروتمند شده‌اند، یا با قوانین موفقیت آشنا می‌شوید و یا شما را وادار می‌کند روی برخی نظریه‌های مهم تأمل کنید. صفحات سمت راست به منظور آموزش و روحیه دادن به شما طراحی شده‌اند و صفحات سمت چپ از شما می‌خواهد دست به کار شوید. هیچ یک از اقدامات پیشنهادی را به امید این‌که اقدام آسان‌تری بیابید که باب میل شما باشد، از قلم نیندازید. به پیشنهاد عمل کنید. در این کتابِ تمرین، خواندن تمامی داستان‌ها و به عمل آوردن تمامی اقدامات، حائز اهمیت است.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10022
شابک : 9789642364947
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : 13 گام به‌سوی ثروت
نویسنده (ها) : ناپلئون هیل
مترجم (ها) : مهین خالصی
قطع : رقعی
صفحات : 152
تاریخ چاپ : سال 1392
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها