آیین قرارداد نویسی

این کتاب مهارت قرارداد‌نویسی را که به‌نظر امری پیچیده و مستلزم داشتن اطلاعات حقوقی می‌رسد با کسانی که روزانه به این مهارت نياز دارند به زبان ساده در میان می‌گذارد. 
نا موجود
16,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بیشتر اوقات، طرفین یک مراوده‌ي کاری مي‌كوشند امتیازات بیشتری به خود اختصاص دهند و البته این کار تا جایی که مراوده را از حالت برنده ـ برنده  خارج نكند، حق آن‌هاست. بنابراین خواه‌ناخواه، طرفی که قرارداد را تنظیم می‌کند اقبال بیشتری در چربش قرارداد به‌سمت خود دارد. پس سعی در تقویت این مهارت را به‌عنوان یک پیشنهاد دوستانه از من بپذیرید. به همین دلیل نیز توصیه مي‌كنم هرگز قرارداد‌های «تیپ »  را، تنها به‌دلیل این‌که تایپ شده‌ و قسمت‌هایی از آن‌ها تکمیل شده‌اند، در اين‌جا بدون بررسی دقیق و عاقبت‌اندیشانه امضا نکنید، زيرا کسی‌که قرارداد را تنظیم كرده و مقابل شما قرار داده است نیز بيشترين تلاش را برای چربش قرارداد به‌سمت خود نموده است.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10042
شابک : 978-964-236-585-2
موضوع : موفقیت و مدیریت
نویسنده (ها) : هادی احمدی
قطع : رقعی
صفحات : 304
تاریخ چاپ : سال 1393
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها