رئیس خوب رئیس بد

رئیس خوب، رئیس بد كتابی است درباره‌ی كارهایی كه بهترین رؤسا انجام می‌دهند، نه درباره‌ی عملكرد رؤسای معمولی یا آن‌ها كه اندكی تبحر و كفایت در زمینه‌ی مدیریت دارند. 
موجود
23,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

حاصل كار، كتابی شد كه به‌عقیده‌ی مارینا روی كارهایی تمركز كرده است كه موفق‌ترین مدیران انجام می‌دهند. برداشت‌ها و توصیه‌های من درباره‌ی رفتار بهترین (و بدترین) مدیران بر اساس آموخته‌هایم از میان انبوهی مطالعات دانشگاهی طی سی سال كار پژوهشی‌ام و نیز مشاهده‌ی كار هزاران مدیر و گفتگو با آنان (و همكارانشان) در محیط‌های كاری گوناگون بوده است. ملاك قضاوت من در این كتاب، گفتار و رفتار رؤسای برجسته است. برای من مهم نیست كه شما خلاق‌ترین فروشنده‌ها را در اختیار دارید یا مربی تیم فوتبال قهرمان جهان هستید یا مدیریت دبیرستانی را برعهده دارید كه به‌علت عملكردش از آن تقدیر شده است؛ اگر با كاركنانتان رفتاری توهین‌آمیز، فریبكارانه و غیرمنصفانه داشته باشید، بر اساس ملاك‌های این كتاب در زمر‌ه‌ی رؤسای برجسته قرار نمی‌گیرید.
من در رئیس خوب، رئیس بد، به بررسی تفاوت‌های میان بهترین و بدترین رؤسا پرداخته‌ام و ملاك مقایسه‌ی من، بهترین و بدترین اقداماتی بود كه آن‌ها در ارتباط با مسائل اساسی روزمره‌شان انجام داده‌اند؛ مواردی نظیر به‌عهده گرفتن مسؤولیت‌ها، تصمیم‌گیری‌های عاقلانه، عملی كردن وعده‌ها یا كارهای نادرست و فریبكارانه. بیشتر تحقیقات انجام‌گرفته به شكل مقایسه‌ی روش‌های «بهتر در مقابل بدتر» است كه مدیران اغلب اعمال می‌كنند، زیرا تأثیر كارهای درست و منطقی زمانی به‌طور كامل آشكار می‌شود كه در كنار كارهای نادرست مطرح شود. اگر رئیس هستید، می‌توانید با تأمل درباره‌ی اشتباه‌كاری‌ها و دلایل عدم پیشرفت دیگر رؤسا، راه را برای خود هموارتر كنید. همان‌طور كه از النور روزولت، نقل است: «از اشتباهات دیگران درس بگیرید، چون آن‌قدر عمر نمی‌كنید كه خود مرتكب تمامی آن اشتباهات شوید.»

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10215
شابک : 978-964-236-510-4
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : رئیس خوب رئیس بد
نویسنده (ها) : رابرت آی. ساتن
مترجم (ها) : ثریا شریفی
قطع : رقعی
صفحات : 312
تاریخ چاپ : سال 1389
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها