اعتماد آفرینی

اعتماد آفرینی

كتاب اعتمادآفرینی پر از تمرین و ارزیابی‌های شخصی برای كمك به ایجاد اعتماد یا اعتمادسازی مجدد در سازمان یا شركت شماست. این كتاب، شما را در آموختن چگونگی تأثیر اعمال و گفتارتان روی دیگران، كار گروهی مؤثرتر با استفاده از مزایای اعتماد و ارائه‌ی كار با تعهداتی كه شما به وجود آورده‌اید، یاری می‌رساند.
موجود
1,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بسیاری از سازمان‌ها اذعان دارند كه ایجاد تعهد به عنوان یك روش عملی در بهبود عملكرد مالی آن‌ها مؤثر است. اعتمادآفرینی در كاركنان و مشتریان‌تان باعث ایجاد وفاداری، جایگزینی كمتر كاركنان، تكرار معاملات و تبلیغ شفاهی عالی برای شما می‌شود. با آموختن چگونگی ایجاد نگرش مثبت، قادر خواهید بود كه در كاركنان‌تان روح تعهد بدمید. هنگامی كه دیگران اعتماد به نفس را در شما و سازمان‌تان می‌بینند، و از سوی دیگر، مشتریان داخلی- كاركنان‌تان- و مشتریان خارجی هر دو، احترام بسیاری برای شما قائل می‌شوند، درهای مشاركت روبه‌ رشد و خلاق و بهره‌وری بالا به‌روی شما بازخواهد شد.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10063
شابک : 978-964-412-900-1
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : اعتماد آفرینی
نویسنده (ها) : مری گالبریت شرتلف
مترجم (ها) : افشین تابعی
قطع : رقعی
صفحات : 104
تاریخ چاپ : سال 1388
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها