راز رهبران بزرگ

این کتاب به شما کمک می‌کند در دوره رهبری خود با تفکری خلاق و هوشمندانه در مسیر رشد و پیشرفت مجموعه قدم بردارید. 
نا موجود
4,200 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بخشی از کتاب:

چگونه رهبری می‌تواند تا اين حد سخت باشد؟ یک سال پیش، چنین روزی خوش‌ترین روز زندگی من بود. موفق شده بودم! همین که دوره‌ی چهار ساله‌ی دانشگاهم تمام شد یک شرکت مرا در مقام رهبری قرار داد: مدیر خدمات مشتری در منطقه‌ی جنوب شرقی. می‌دانستم می‌توانم از عهده‌ی آن کار بربیایم. کارم را در مرکز ارتباطات و سفارش‌های مشتریان شروع کردم و به در خواست‌ها و شکایات مشتریان جواب می‌دادم. سپس به مقام مدیریت پروژه ارتقا پیدا کردم و با مشتریان شرکت و بخش فروش، رابطه‌ای نزدیک برقرار کردم. فروشندگان، هر محصول یا خدماتی به مشتریان ما سفارش می‌دادند می‌بایست به تأييد من مي‌رسيد. من در فراهم آوردن آنچه مشتریان شرکتمان نیاز داشتند خوب عمل می‌کردم. به سبب توانایی‌ام در توسعه‌ی روابط عالی با مشتریان از هر لحاظ مورد تشویق و تحسین قرار گرفتم. می‌دانستم می‌توانم کاری کنم که کارکنانم نیز چنین کنند.

یک سال پیش، من پرشور و خوشحال بودم؛ امروز، وضعم خراب شده است و چه‌بسا شغلم در معرض خطر باشد. چه اتفاقی افتاد؟ چه اشتباهی شد؟

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10218
شابک : 978-964-236-361-2
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : راز رهبران بزرگ
نویسنده (ها) : کن بلانچارد - مارک میلر
مترجم (ها) : ابوذر کرمی
قطع : رقعی
صفحات : 168
تاریخ چاپ : سال 1390
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها