افکار همه چیز است

آیا تاکنون ایده مناسبی داشته‌اید؟ البته که داشته‌اید! اما آیا تاکنون از یکی از ایده‌های خوب خود پول به ‌دست آورده‌ايد؟ اين كتاب در زمانی مناسب براي شما نوشته شده است؛ داستان‌هایی را از برخی افراد بی‌نظیر به اشتراک می‌گذارد که کسب‌و‌کار‌های موفقی را با استفاده از این مدل ساخته‌اند و هم‌زمان تأثیرات مثبت درخور توجهی را بر جوامع خود گذاشته‌اند. 
موجود
15,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

«افکار ابزار و وسیله است.» سه کلمه ابتدایی در کار، اساسی برای موفقیت است. البته افکار نه فقط ابزار و وسیله، بلکه همه‌چیزمان است. به‌درستی که افکار همه چیز است. بیندیشید و ثروتمند شوید و نقطه شروع همه دستاوردها را نشان دهید. آیا تاکنون ایده مناسبی داشته‌اید؟ البته که داشته‌اید! اما آیا تاکنون از یکی از ایده‌های خوب خود پول به ‌دست آورده‌ايد؟ اين كتاب در زمانی مناسب براي شما نوشته شده است؛ داستان‌هایی را از برخی افراد بی‌نظیر به اشتراک می‌گذارد که کسب‌و‌کار‌های موفقی را با استفاده از این مدل ساخته‌اند و هم‌زمان تأثیرات مثبت درخور توجهی را بر جوامع خود گذاشته‌اند. هنگامی‌که داستان‌های آن‌ها را می‌خوانید، دفتريادداشتي را كنار خود بگذارید تا بتوانید افکار‌هایی را بنویسید که به ذهنتان خطور مي‌كند. فکر و ایده بعدی شما می‌تواند روح کارآفرینی شما را برانگیزد و مالکیت فکری را برای شما بسازد... و آغاز کسب‌و‌کار بعدی شما باشد. این برای ایده میلیون‌دلاری شماست.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10485
شابک : 978-964-236-691-0
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : افکار همه چیز است
نویسنده (ها) : باب پراکتور - گرگ اس. رید
مترجم (ها) : فرهنگ فشارکی جعفری
قطع : رقعی
صفحات : 176
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها