حرف نزنید عمل کنید

 7 قدم بیشتر با اهداف خود فاصله ندارید... این کتاب را بخوانید تا قدم های خود را با آگاهی بردارید ...
موجود
9,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

به احتمال زیاد توانایی و استعدادی که دارید بیشتر از آن است که در یک قرن از آن استفاده کنید. شما همه هوش لازم را همین حالا دارید، همین‌طور توانایی دارید تمام موضوعات لازم برای دستیابی به اهداف مورد نظرتان را یاد بگیرید. برای آنچه می‌خواهید باشید یا داشته باشید هیچ محدودیتی وجود ندارد مگر آنکه خودتان ذهنتان را محدود کنید.

یک سؤال مهم

سال‌ها پیش این سؤال را پرسیدم: «چرا عده‌ای موفق‌تر از بقیه هستند؟» مثل بیشتر مردم از مهم‌ترین پاسخ تعجب کردم. ساده است. موفقیت شما براساس عملکرد، نتایج و میزان سرعت و قدرتی که به آن نتایج دست می‌یابید مشخص می‌شود نه براساس آنچه می‌گویید، آرزو دارید، به آن امیدوارید یا قصد دارید زمانی در آینده انجامش دهید. موفقیت شما براساس کاری است که اکنون و در این لحظه انجام می‌دهید. به قول هِنری فورد: «با کاری که قصد دارید در آینده انجام دهید و هنوز برای آن اقدام نکرده‌اید، به شهرت نمی‌رسید.»

ما در سریع‌ترین،‌ آشفته‌ترین، مخرب‌ترین و پیش‌بینی‌نشدنی‌ترین دوران تاریخ بشر به سر می‌بریم. این تغییر سریع سبب می‌شود مردم از مسیر اصلی منحرف شوند، احساس تزلزل، ناامنی و بی‌انگیزگی کنند، ازاین‌رو سرعت خود را کم می‌کنند، کاری انجام نمی‌دهند و زیاد موفق نمی‌شوند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10496
شابک : 978-964-236-908-9
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : حرف نزنید عمل کنید
نویسنده (ها) : برایان تریسی
مترجم (ها) : گیتی شهیدی
قطع : رقعی
صفحات : 96
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۷
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها