فروش بیشتر در زمان کمتر

موجود
24,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

-کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر دقیقاً همان چیزی را ارائه می‌کند که فروشندگان در عصر پرسرعت و پرنیاز امروز به آن محتاجند: راهبردهای مطالعه و آزموده‌ شده‌ای در این کتاب برای مدیریت زمان جهت کار فروشندگی طراحی و ارائه شده است.
دنیل اچ. پینک، نویسنده To Sell Is Human

-جیل کنرات درک کرده که فروش بیشتر لزوماً نتیجه کار بیشتر نیست بلکه نتیجه کار کمتر است. در این کتاب او راهنمایی‌هایی کاربردی برای فروشندگان ارائه کرده است تا بتوانند دادوستدها را بهتر ارزیابی نموده و انتخاب‌های لازم برای تمرکز بر مهم‌ترین مسائل را بیابند.
برنت آدامسون،‌ مشاور اجرایی ارشد در CEB و یکی از نویسندگان The Challenger Sale and The Challenger Customer

-همیشه تیم فروشمان را با انواع تکنولوژی بمباران می‌کنیم به این امید که حداقل یکی از این تکنولوژی‌ها باعث رسیدن فروشندگانمان به هدف فروش‌شان شود. تصور کنید چه خواهد شد اگر به افراد کلید طلایی را بدهیم. این دقیقاً همان چیزی است که جیل کنرات در کتاب جدیدش ارائه می‌کند. او ابزار و تاکتیک‌هایی طراحی کرده که فروشندگان می‌توانند در طی روز به ‌کار ببرند تا به اهدافشان برسند. تریش برتوزی، نویسنده و مدیرعامل و استراتژیست The Sales Development Playbook

بخشی از کتاب:

بسیاری از ما به این موضوع فکر می‌کنیم که آیا انجام تمام کارها امکان دارد؟ درواقع، این امر به احتمال زیاد ممکن نیست. ما از وقتی بیدار می‌شویم تا عصر که انرژی‌مان تحلیل می‌رود به دستگاه‌های هوشمندمان وابسته هستیم و نمی‌توانیم از این موضوع بگریزیم.

اگر بخواهیم در دنیای پرتکاپویمان فقط زنده نباشیم، بلکه رشد کنیم، باید به‌طور جدی به نحوۀ کار امروز خود نگاه کنیم. هرچند این کار ممکن است اغلب جالب نباشد، اما همیشه راهگشاست.

در این بخش، موارد زیر را کشف خواهید کرد:

  •          اگر دنیای دیجیتالی که در آن زندگی می‌کنیم، با محدودیت‌های انسانی ما برخورد کند، چه اتفاقی می‌افتد؟
  •          دربارۀ تغییر عادت‌ها و تنظیم اهداف چه دیدگاه‌های تازه‌ای وجود دارد؟

در اینجا می‌فهمید که تنها نیستید، همۀ ما غرق شده‌ایم و در تلاشیم راه‌هایی جدید برای کار کردن بیابیم. در این بخش، می‌خواهیم راه‌حل‌هایی را باهم شناسایی کنیم.

هدف:دلایل ریشه‌ای پرمشغلگی دیوانه‌وارمان را درک کنیم.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10500
شابک : 978-964-236-918-8
موضوع : خانواده
نام کتاب : فروش بیشتر در زمان کمتر
نویسنده (ها) : جیل کنرات
مترجم (ها) : احمد روستا
قطع : رقعی
صفحات : 272
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۷
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها