قوانین ثروت - 100 قانون ثروتمند شدن

چگونه از زندگی و کارتان لذت ببرید و پولدار شوید. همچنین چگونه پولدار شویم و پولدار بمانیم. ثروتمندان از چه طریق به پول می‌رسند و چگونه آن پول را پس انداز و ذخیره می‌کنند؟ در این کتاب حتی می‌آموزید که ثروتمندان چگونه از پولشان لذت می‌برند!
موجود
14,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

بیایید با هم صادق باشیم. همه‌ی ما دوست داریم وضعیت مالی خوبی داشته باشیم و ثروتمند و پولدار باشیم. کسانی که قبلاً به ثروت رسیده‌اند ما را هیجان‌‌زده می‌کنند. آ‌ن‌ها چگونه به ثروت دست یافته‌اند؟ چگونه می‌توانیم ما هم  پولدار شویم؟

حقیقت ساده این است که آنچه افراد ثروتمند می‌دانند ما نمی‌دانیم و کارهایی انجام می‌دهند که ما انجام نمی‌دهیم و ذهنیت خاص و اعمال و قوانین رفتاری خاصی را دنبال می‌کنند. این قوانین آن افراد را از سایرین جدا می‌کند که در این کتاب، به‌صورت یک سیستم تبیین‌شده در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید. پایه و اساس قوانین این کتاب (همانند سایر مجموعه‌‌ کتاب‌های قوانین) را در افراد ثروتمند مشاهده کرده‌ام. در صورت تمایل می‌‌توانید این را یک «جادوی هم‌حسی» بنامید: «اگر همانند افراد ثروتمند عمل کنیم، همانند آ‌ن‌ها خواهیم شد.» این روش به‌راستی نتیجه می‌دهد.

به زبانی ساده، این کتاب موارد زیر را برای شما آشکار می‌کند:

 •      ثروتمندان از چه طریق به پول می‌‌رسند.
 •      وقتی ثروتمندان پولی به‌دست می‌‌آورند، چگونه آن را حفظ می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه پولشان را هزینه می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه پولشان را سرمایه‌گذاری می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه از پولشان لذت می‌برند.
 •      افراد ثروتمند چگونه از پولشان در کارهای خیرخواهانه استفاده می‌کنند.

به‌نظر من وقتی افراد بسیاری می‌خواهند بدون زحمت پول درآورند، این نشان‌ می‌دهد كه:

 •      آن‌ها پول نقد زیادی دارند كه می‌خواهند به نحوی از شر آن خلاص شوند.
 •      آن‌ها به‌شدت به «خوش‌شانس» بودنشان اعتقاد دارند.
 •      آن‌ها دوست دارند ببازند تا دلیلی برای احساس درماندگی و بیچارگی‌شان داشته باشند.
 •      آن‌ها به‌شدت به‌دنبال کسب پول راحت هستند.

این کتاب برای هیچ‌یک از افراد بالا و کسانی‌که به‌دنبال پول راحت هستند، نوشته نشده است (متأسفم). با وجود این، خواندن این کتاب در کل وضعیت اقتصادی شما را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

این کتاب اصول و راهكارهایی را به شما ارائه می‌دهد که باید بدانید، بفهمید و انجام دهید. این موارد شما را به‌سرعت ‌پولدار نخواهد کرد؛ اما احتمال پولدار شدن یا پولدارتر شدنتان را افزایش می‌دهد، درحالی‌که همچنان انسان خوبی باقی می‌مانید. در‌واقع، ما می‌توانیم همیشه برنده باشیم. بنابراین، چه کاری را باید انجام دهیم؟

کارهای زیادی هست که می‌توانیم انجام دهیم. هرگز قانون واحدی وجود ندارد که ضامن موفقیت باشد؛ اما قوانین این کتاب احتمال پولدار شدن ما را افزایش می‌‌دهد. البته این روش‌‌ها هرگز به‌اندازه‌ی بی‌دردسر پول درآوردن مثمرثمر نیست؛ اما در دراز‌‌مدت بسیار مطمئن‌تر از آن است. روش‌‌های این کتاب باعث نمی‌شود شما معتاد شوید. هیچ بازنده‌ای هم در کار نخواهد بود.

نمی‌خواهم با من همدردی کنید؛ اما زمانی من نیز یک کودک فقیر بودم. هیچ چیز نداشتم. می‌دانستم برخی افراد پول زیادی دارند. همچنین می‌دانستم (و به‌راستی یقین داشتم) که روزی راه خودم را به بیرون از این وضعیت پیدا می‌کنم و کودکیِ فقیرانه‌ام را پشت‌سر خواهم گذاشت؛ اما قبل از این‌که راه درست را بفهمم، اشتباه‌های زیادی داشتم. گاهی حتی تا نزدیکی موفقیت رفتم، تا این‌که بالاخره راه درست را پیدا کردم. من تنها زمانی مسأله را فهمیدم که قدری وقت گذاشتم و به خودم زحمت دادم تا به‌راستی ثروتمندان را مشاهده کنم. اکنون با کمال میل، دانشی را که بر اساس این مشاهدات به‌دست آورده‌‌ام در این کتاب با شما در میان می‌گذارم.

تصور من این است که شما:

 •      می‌خواهید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید.
 •      می‌‌خواهید این کار را به‌صورت قانونی انجام دهید.
 •      می‌خواهید وقتی به پول رسیدید کار مفیدی با آن انجام دهید.
 •      می‌خواهید قدری از این پول را به دیگران بدهید.
 •      می‌خواهید قدری از این پول را برای خودتان نگه دارید.

و حاضرید برای رسیدن به این پول قدری تلاش کنید.

برای این‌که به شما کمک کنم به چیزی که می‌خواهید برسید، این کتاب را به 5 بخش مختلف تقسیم کرده‌‌ام:

 •      فکر کردن مانند پولدارها؛
 •      پولدار شدن؛
 •      پولدارتر شدن؛
 •      پولدار ماندن؛
 •      تقسیم (کردن) ثروت‌تان با دیگران.

ما با طرز فکر ثروتمندی شروع می‌کنیم، چرا‌که این مورد پایه و اساسی است که بر پایه‌ی آن همه مسایل دیگر مربوط به ثروت بنا می‌شود. ما همگی باورهایی درباره‌ی پول داریم. بیشتر ما اعتقاد داریم با این‌که پول ما را شاد نمی‌کند (البته همه‌ی ما به‌طور پنهانی اعتقاد داریم که پول این کار را می‌کند)، دست‌كم باعث می‌شود (که) تا حدودی راحت‌تر زندگی کنیم. همه ما تاحدودی معتقدیم که با داشتن پول قادریم چیزهای بهتری بخریم و در‌نتیجه شادتر باشیم. به‌هیچ‌وجه قصد ندارم شما را ناامید کنم و بگویم این باورها غلط است. من فقط دوست دارم کاری کنم که خودتان کشف کنید که آیا این باورها درست است یا غلط!

وقت شروع کار است. آیا دوست دارید با هم این سفر را آغاز کنیم؟ هر اتفاقی که قرار است، بگذار بیفتد. آرزوی من سعادت، سلامت و ثروتمندی شماست.

ریچارد تمپلر 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 10321
شابک : 978-964-236-516-6
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : قوانین ثروت
نویسنده (ها) : ریچارد تمپلر
مترجم (ها) : سید مرتضی نظری
قطع : رقعی
صفحات : 320
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها