هوش هیجانی

خودآگاهي بنيان بينش روان‌شناختي، و استعدادي است كه دانش روان درماني عمد‌ه‌ي توجه خود را بر گسترش و تقويت آن معطوف كرده است. درواقع، الگو و نمونه‌ي شاخص هووارد گاردنر براي هوش درون‌شخصيتي، شخص زيگموند فرويد، ترسيم‌كننده‌ي بزرگ پويايي‌شناسي اسرارآميز روح و روان است.
نا موجود
35,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

به‌عقیده‌‌ی جامعه‌شناسان، نقش اساسی احساسات و هیجانات در تكامل انسان و حفظ بقای او این است كه در لحظات حساس و حیاتی، قلب (احساس) جلوتر از سر (عقل و منطق) عمل می‌كند. به‌گفته‌ی آن‌ها، انسان در موقعیت‌های دشوار و هنگام انجام وظایف بسیار مهم، كه در اداره‌ی آن‌ها فقط نیروی عقل عمل نمی‌كند، توسط نیروی هیجان‌های خود هدایت می‌شود. موقعیت‌های خطرناك، ضررهای رنج‌آور، پیگیری هدف‌ها با وجود ناامیدی‌ها، بستن عهد و میثاق با دوست و همسر، و تشكیل خانواده جزو این موقعیت‌ها و وظایف است. هر احساس و هیجانی ما را برای انجام عمل خاصی آماده می‌كند. هر یك از این احساسات و هیجانات، ما را به كاری وا می‌دارد كه در گذشته در حل‌و‌فصل چالش‌های مشابه به‌خوبی پاسخ داده است. با توجه به این‌كه این وضعیت‌ و وظایف همواره در تاریخ تكاملی ما وجود داشته‌ است و در آینده هم وجود خواهد داشت، ارزش این احساسات و هیجانات در زندگی ما آشكار می‌شود. به‌منظور بهره‌برداری فوری از این احساسات و راهكارهای ناشی از آن‌ها، دستگاه بدن انسان آن‌ها را در مركز عصبی خود ثبت و ضبط كرده و به‌صورت كشش‌ها و تمایلات فطری و خودكار درآورده است.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 80042
شابک : ‭978-964-236-449-7‬‬
موضوع : یادگیری و تربیتی
نام کتاب : هوش هیجانی
نویسنده (ها) : دانیل گولمن
مترجم (ها) : غلامحسین خانقانی
قطع : رقعی
صفحات : 447
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ چهارم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها