انتشارات نسل نواندیش، همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در وبسایت این انتشارات کلیه کتاب‌های خود را همراه با ۲۰ درصد تخفیف تا ۳۱ اردیبهشت به فروش می‌رساند.

انتشارات نسل نواندیش در بیستمین سال فعالیت خود در زمینه نشر کتاب‌های مدیریت، موفقیت، خانواده، سلامت، روانشناسی و تحول در زندگی فردی و کاری بیش از ۲۰۰۰ عنوان کتاب روانه بازار نشر ایران کرده است. همچنین این انتشارات، ناشر پرفروش طرح عیدانه کتاب سال ۱۳۹۶ شد.

روابط عمومی انتشارات نیز اعلام کرد: «علاوه بر تخفیف نمایشگاه کتاب، به کاربرانی که عضو کانال تلگرام و اینستاگرام انتشارات نسل نواندیش و یا مجله راز باشند، ۱۰ درصد تخفیف بیشتر ارائه می‌شود»

همچنین این انتشارات کتاب جدید دارن هاردی (نویسنده کتاب معروف اثر مرکب) با عنوان «استثنا باشید» را در نمایشگاه کتاب رونمایی می‌کند. بعلاوه اثر جدید جوجومویز با عنوان «باز هم من» نیز برای علاقه‌مندان رمان و داستان ارائه می‌گردد.

برخی از کتاب‌های شاخص چاپ جدید این انتشارات عبارتند از: استثنا باشید، ۴۸ قانون قدرت، سرسختی در زمین پول آفرینی، نه به محدودیت، چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم، ذهن فضول، نوع دیگر زرنگی، دختران جسور، دیکتاتور، سلطان جدید (اردوغان و بحران ترکیه مدرن).

روش استفاده از تخفیف خرید کتاب:

از طریق آدرس naslenowandish.com می‌توانید به وبسایت انتشارات نسل نواندیش مراجعه کنید. با عضویت در کانال‌های تلگرام http://t.me/NasleNowAndish و http://t.me/RaazMag و یا حساب اینستاگرام به آدرس NasleNowandish و Raazmag در طول نمایشگاه کتاب از این انتشارات ۱۰ درصد تخفیف بیشتر دریافت کنید.

بنابراین هم اکنون عضو کانال تلگرام و یا اینستاگرام مجله راز و یا انتشارات نسل نواندیش شوید تا یک روز قبل از شروع نمایشگاه کوپن تخفیف ویژه برای شما ارسال گردد.