امروزه بیش از هر زمانی کتاب الکترونیک برای علاقه‌مندان به کتاب و مطالعه اهمیت یافته است. از یک سو دسترسی راحت‌تر، کم حجم‌تر و سریع‌تر به کتابخانه و کتاب‌های خریداری شده و از سوی دیگر قیمت کمتر نسبت به نسخه چاپی، رشد استفاده از این کتاب را افزایش داده است.

بنابر اعلام انتشارات نسل نواندیش این مجموعه که با نگاه به دسترسی عموم افراد و اقشار جامعه به محتوای مدرن روانشناسی و مدیریت فعالیت می‌کند، به منظور دسترسی راحت‌تر مخاطبان به محتوای کتاب مورد علاقه، اقدام به انتشار کتاب‌های خود به صورت الکترونیکی کرده است؛ از این رو فعالیت این انتشارات با سرویس‌های عرضه و مطالعه کتاب به نام‌های کتابراه و طاقچه آغاز شده و کتاب‌های این انتشارات را می‌توان از طریق هر یک از این دو سرویس مهم و کارآمد کشور مطالعه کرد.

این همکاری می‌تواند از یک‌سو کتاب‌های پرمخاطب این انتشارات را با امکاناتی تازه در اختیار مخاطبان بیشتری قرار دهد و همچنین دسترسی ایرانیان خارج از کشور را به این کتاب‌ها فراهم کند.
خوانندگان کتاب الکترونیک با جهانی تازه روبه‌رو هستند که در آن می‌توانند تعداد بسیار زیاد کتاب را روی دستگاه‌های دیجیتال مثل گوشی‌همراه،‌ تبلت و یا کامپیوترهای شخصی داشته باشند و در هر زمان و مکان آن را مطالعه کنند.

امکاناتی مثل یادداشت‌نویسی، تغییر فونت و حروف،‌ تغییر رنگ زمینه،‌ بزرگ کردن سایز عکس‌ها و.. از جمله مواردی است که خوانندگان کتاب‌های الکترونیک به آن دسترسی دارند. نکته مهم دیگر این است که معمولا این کتاب‌ها با قیمت‌های کمتر از نسخه‌های چاپی عرضه می‌شود.

همچنین برای کاربرانی که مشکل بینایی دارند، امکان بزرگ‌تر کردن فونت و بیشتر کردن ارتفاع سطرها در نظر گرفته شده است. در کنار آن کاربران می‌توانند قلم (فونت) مورد علاقه خود را انتخاب کنند و به مطالعه کتاب بپردازند.

از این پس مخاطبین و علاقه‌مندان انتشارات نسل نواندیش می‌توانند کتاب‌های الکترونیک این انتشارات را از طریق سرویس‌های کتابراه و طاقچه دانلود کنند.

              

دانلود کاتالوگ کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش سال ۱۳۹۷