قوانین ثروت - 100 قانون ثروتمند شدن

چگونه از زندگی و کارتان لذت ببرید و پولدار شوید. همچنین چگونه پولدار شویم و پولدار بمانیم. ثروتمندان از چه طریق به پول می‌رسند و چگونه آن پول را پس انداز و ذخیره می‌کنند؟ در این کتاب حتی می‌آموزید که ثروتمندان چگونه از پولشان لذت می‌برند!

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
13,410 تومان 14,900 تومان
‎−10%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

ناموجود
مرجع:
10321
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
توضیحات

بیایید با هم صادق باشیم. همه‌ی ما دوست داریم وضعیت مالی خوبی داشته باشیم و ثروتمند و پولدار باشیم. کسانی که قبلاً به ثروت رسیده‌اند ما را هیجان‌‌زده می‌کنند. آ‌ن‌ها چگونه به ثروت دست یافته‌اند؟ چگونه می‌توانیم ما هم  پولدار شویم؟

حقیقت ساده این است که آنچه افراد ثروتمند می‌دانند ما نمی‌دانیم و کارهایی انجام می‌دهند که ما انجام نمی‌دهیم و ذهنیت خاص و اعمال و قوانین رفتاری خاصی را دنبال می‌کنند. این قوانین آن افراد را از سایرین جدا می‌کند که در این کتاب، به‌صورت یک سیستم تبیین‌شده در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید. پایه و اساس قوانین این کتاب (همانند سایر مجموعه‌‌ کتاب‌های قوانین) را در افراد ثروتمند مشاهده کرده‌ام. در صورت تمایل می‌‌توانید این را یک «جادوی هم‌حسی» بنامید: «اگر همانند افراد ثروتمند عمل کنیم، همانند آ‌ن‌ها خواهیم شد.» این روش به‌راستی نتیجه می‌دهد.

به زبانی ساده، این کتاب موارد زیر را برای شما آشکار می‌کند:

 •      ثروتمندان از چه طریق به پول می‌‌رسند.
 •      وقتی ثروتمندان پولی به‌دست می‌‌آورند، چگونه آن را حفظ می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه پولشان را هزینه می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه پولشان را سرمایه‌گذاری می‌کنند.
 •      افراد ثروتمند چگونه از پولشان لذت می‌برند.
 •      افراد ثروتمند چگونه از پولشان در کارهای خیرخواهانه استفاده می‌کنند.

به‌نظر من وقتی افراد بسیاری می‌خواهند بدون زحمت پول درآورند، این نشان‌ می‌دهد كه:

 •      آن‌ها پول نقد زیادی دارند كه می‌خواهند به نحوی از شر آن خلاص شوند.
 •      آن‌ها به‌شدت به «خوش‌شانس» بودنشان اعتقاد دارند.
 •      آن‌ها دوست دارند ببازند تا دلیلی برای احساس درماندگی و بیچارگی‌شان داشته باشند.
 •      آن‌ها به‌شدت به‌دنبال کسب پول راحت هستند.

این کتاب برای هیچ‌یک از افراد بالا و کسانی‌که به‌دنبال پول راحت هستند، نوشته نشده است (متأسفم). با وجود این، خواندن این کتاب در کل وضعیت اقتصادی شما را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

این کتاب اصول و راهكارهایی را به شما ارائه می‌دهد که باید بدانید، بفهمید و انجام دهید. این موارد شما را به‌سرعت ‌پولدار نخواهد کرد؛ اما احتمال پولدار شدن یا پولدارتر شدنتان را افزایش می‌دهد، درحالی‌که همچنان انسان خوبی باقی می‌مانید. در‌واقع، ما می‌توانیم همیشه برنده باشیم. بنابراین، چه کاری را باید انجام دهیم؟

کارهای زیادی هست که می‌توانیم انجام دهیم. هرگز قانون واحدی وجود ندارد که ضامن موفقیت باشد؛ اما قوانین این کتاب احتمال پولدار شدن ما را افزایش می‌‌دهد. البته این روش‌‌ها هرگز به‌اندازه‌ی بی‌دردسر پول درآوردن مثمرثمر نیست؛ اما در دراز‌‌مدت بسیار مطمئن‌تر از آن است. روش‌‌های این کتاب باعث نمی‌شود شما معتاد شوید. هیچ بازنده‌ای هم در کار نخواهد بود.

نمی‌خواهم با من همدردی کنید؛ اما زمانی من نیز یک کودک فقیر بودم. هیچ چیز نداشتم. می‌دانستم برخی افراد پول زیادی دارند. همچنین می‌دانستم (و به‌راستی یقین داشتم) که روزی راه خودم را به بیرون از این وضعیت پیدا می‌کنم و کودکیِ فقیرانه‌ام را پشت‌سر خواهم گذاشت؛ اما قبل از این‌که راه درست را بفهمم، اشتباه‌های زیادی داشتم. گاهی حتی تا نزدیکی موفقیت رفتم، تا این‌که بالاخره راه درست را پیدا کردم. من تنها زمانی مسأله را فهمیدم که قدری وقت گذاشتم و به خودم زحمت دادم تا به‌راستی ثروتمندان را مشاهده کنم. اکنون با کمال میل، دانشی را که بر اساس این مشاهدات به‌دست آورده‌‌ام در این کتاب با شما در میان می‌گذارم.

تصور من این است که شما:

 •      می‌خواهید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید.
 •      می‌‌خواهید این کار را به‌صورت قانونی انجام دهید.
 •      می‌خواهید وقتی به پول رسیدید کار مفیدی با آن انجام دهید.
 •      می‌خواهید قدری از این پول را به دیگران بدهید.
 •      می‌خواهید قدری از این پول را برای خودتان نگه دارید.

و حاضرید برای رسیدن به این پول قدری تلاش کنید.

برای این‌که به شما کمک کنم به چیزی که می‌خواهید برسید، این کتاب را به 5 بخش مختلف تقسیم کرده‌‌ام:

 •      فکر کردن مانند پولدارها؛
 •      پولدار شدن؛
 •      پولدارتر شدن؛
 •      پولدار ماندن؛
 •      تقسیم (کردن) ثروت‌تان با دیگران.

ما با طرز فکر ثروتمندی شروع می‌کنیم، چرا‌که این مورد پایه و اساسی است که بر پایه‌ی آن همه مسایل دیگر مربوط به ثروت بنا می‌شود. ما همگی باورهایی درباره‌ی پول داریم. بیشتر ما اعتقاد داریم با این‌که پول ما را شاد نمی‌کند (البته همه‌ی ما به‌طور پنهانی اعتقاد داریم که پول این کار را می‌کند)، دست‌كم باعث می‌شود (که) تا حدودی راحت‌تر زندگی کنیم. همه ما تاحدودی معتقدیم که با داشتن پول قادریم چیزهای بهتری بخریم و در‌نتیجه شادتر باشیم. به‌هیچ‌وجه قصد ندارم شما را ناامید کنم و بگویم این باورها غلط است. من فقط دوست دارم کاری کنم که خودتان کشف کنید که آیا این باورها درست است یا غلط!

وقت شروع کار است. آیا دوست دارید با هم این سفر را آغاز کنیم؟ هر اتفاقی که قرار است، بگذار بیفتد. آرزوی من سعادت، سلامت و ثروتمندی شماست.

ریچارد تمپلر 

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10321

مشخصات

کد کتاب
10321
شابک
978-964-236-516-6
نام کتاب
قوانین ثروت
نویسنده (ها)
ریچارد تمپلر
مترجم (ها)
سید مرتضی نظری
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
320
تاریخ چاپ
سال 1395
نوبت چاپ
چاپ اول
نظرات
بدون نظر
خوانندگان این کتاب، به شما کتب زیر را پیشنهاد می‌کنند:
اصول مذاکره اصول مذاکره
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
71,010 تومان 78,900 تومان
‎−10%
در واقع، اقتصادها با روي آوردن به تجارت، سياست بازتري را دنبال مي‌كنند كه اجازه‌ي تبادل اطلاعات و انتقال و جذب دانش علمي و فني موجود در پيشروترين مرزهاي جهان را به آن‌ها مي‌دهد.
دوست داشتن
آدم های بد قلق آدم های بد قلق
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
3,330 تومان 3,700 تومان
‎−10%
«تست‌های خودشناسی» كه در این كتاب ارائه شده است به شما كمك می‌كنند میزان دانش خود را در مورد افراد بدقلق ارزیابی كنید و بفهمید كه چطور با روشی حساب‌شده با این نوع افراد رفتار كنید. 
دوست داشتن
جلد کتاب اثر مرکب انتشارات نسل نواندیش جلد کتاب اثر مرکب انتشارات نسل نواندیش
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
71,910 تومان 79,900 تومان
‎−10%
این کتاب نشان می‌دهد؛ چگونه می‌توانید به سرعتی که هرگز در مورد آن فکر نمی‌کردید، به بیست درصد افرادی بپیوندید که هشتاد درصد درآمدها را کسب می‌کنند. آنتونی رابینز این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کند. 
دوست داشتن
مهارت های فروش مهارت های فروش
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
62,910 تومان 69,900 تومان
‎−10%
هرگز دچار این اشتباه نشوید که تجارت فقط در محصول و کالا خلاصه می‌شود. هرگز این‌طور نیست. تجارت درباره اشخاص است. اگر اشخاص شما را دوست داشته باشند، مایلند با شما کار کنند و اگر شما را دوست نداشته باشند، مانعی بر سر...
دوست داشتن
خودتان را برند کنید خودتان را برند کنید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
52,110 تومان 57,900 تومان
‎−10%
اما برند شما چیست؟ جان پرکیس و دیوید رویستون لی معتقدند هر شخص دارای برندی مخصوص به خود است. در واقع برند شما چیزیست که مردم در نبودتان می‌گویند. وقتی کسی که خوب شما را می‌شناسد، از شما تعریف می‌کند، چه چیز می‌گوید؟...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
شما برنده اید شما برنده اید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
14,310 تومان 15,900 تومان
‎−10%
این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه مانند برندگان عملی کنید... برندگان عملی متفاوت انجام نمی‌دهند فقط به گونه‌ای متفاوت عمل می‌کنند...
دوست داشتن
تجارت جهانی مهارت های فروش موفق تجارت جهانی مهارت های فروش موفق
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
4,410 تومان 4,900 تومان
‎−10%
تجارت جهانی کالا و خدمات از دو جنبه مهم اهمیت دارد. اول اقتصادها از طریق تجارت نیازهای یکدیگر را با حداقل هزینه برای طرفین تأمین می‌کند.
دوست داشتن
20 قانون تفکر 20 قانون تفکر
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
5,580 تومان 6,200 تومان
‎−10%
قوانین این کتاب عبارتند از: قانونِ شدن، قانون روح، قانون جاذبه، قانون نوشتن، قانون ریسک، قانون عادت، قانون اشتیاق، قانون نذر، قانون کلام، قانون ذهن، قانون سفر، قانون یگانگی، قانون تقدیر، قانون فروتنی، قانون ایمان،...
دوست داشتن
بازاریابی نسل 5 بازاریابی نسل 5
New
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
80,910 تومان 89,900 تومان
‎−10%
فیلیپ کاتلر استاد بازنشستة بازاریابی در دانشکدة مدیریت کلوگ است و در این دانشکده به‌عنوان استاد بازاریابی بین‌المللی دورة اس.سی.جانسون و پسران فعالیت می‌کند. نشریة وال استریت ژورنال وی را به‌عنوان یکی از شش متفکر...
دوست داشتن
زندگی در زندگی زندگی در زندگی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
52,110 تومان 57,900 تومان
‎−10%
انسان‌ها بر مبناي ارزش‌ها و اولویت‌های شخصی‌شان زندگي می‌کنند. اين ارزش‌ها را می‌توانیم به صورت يك نردبان تصور كنيم؛ نردبانی که بر بالاترين پلة آن بالاترين ارزش ما قرار دارد و همان‌طوركه از نردبان ارزش‌ها پايين...
دوست داشتن
5 درسی که یک میلیونر درباره زندگی و ثروت به من آموخت 5 درسی که یک میلیونر درباره زندگی و ثروت به من آموخت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
7,110 تومان 7,900 تومان
‎−10%
ثروت چیزی بیش از شانس و بخت و اقبال است. فقط دو درصد میلیونرهای امروزی تمام یا بخشی از خانه و ثروت خود را به ارث برده‌اند. کمتر از بیست درصد مردم بخش کوچکی از ثروت خود را به ارث برده‌اند. 
دوست داشتن
17 قانون موفقیت 17 قانون موفقیت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
35,910 تومان 39,900 تومان
‎−10%
در این کتاب راز و رمز‌های موفقیت افراد مقتدر و غول‌های صنعت و بازرگانی مطرح می‌شود. کسانی که نام، یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند.
دوست داشتن
شانس دوم شانس دوم
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
26,910 تومان 29,900 تومان
‎−10%
چرا ثروتمندان برای پول کار نمی‌کنند؟ «آن‌ها با پول بازی می‌کنند. ما برای پول کار می‌کنیم و تمام دارایی هایمان به باد می‌رود.» ریچارد باکمینستر فولر
دوست داشتن
پاسخ پاسخ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
12,240 تومان 13,600 تومان
‎−10%
يك لحظه چشمانتان را ببنديد و فكر كنيد بزرگ‌ترين پاداشي كه به ذهنتان مي‌رسد در صورت رسيدن به سطح موفقيت فوق‌العاده نصيب‌تان خواهد شد، چيست؟
دوست داشتن
بی تابی ریشه بی تابی ریشه
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
22,410 تومان 24,900 تومان
‎−10%
این نوشته در دو جلد تنظیم شده است: بی تابی ریشه (1) و بیداری ریشه (2). ریشه کوچولو در مسیر تحول خود از عشق، هستی، خودشناسی، ریشه های دیگر، دشواری ها، هوس، طوفان و بیراهه عبور می کند و سرانجام به شادی و آرامش می رسد....
دوست داشتن
قطار سرعت به سوی ثروت قطار سرعت به سوی ثروت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
98,910 تومان 109,900 تومان
‎−10%
اگر می‌خواهید کارمندان مجانی استخدام کنید.اگر کالاهایتان در انبار انباشته شده و خاک می‌خورد. حتما این کتاب را بخرید؛ اما آن را نخوانید، بلکه بجوید و ببلعید. 
دوست داشتن
تعیین هدف تعیین هدف
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
11,610 تومان 12,900 تومان
‎−10%
آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که چرا به‌ نظر می‌رسد برخی افراد توانایی زیادی برای موفق‌شدن دارند؟ آن‌ها می‌دانند به کجا می‌روند و اعتماد‌به‌نفس رشک‌برانگیز دارند. تعیین هدف مؤثر یکی از کلیدهای موفقیت آن‌هاست. شاید در...
دوست داشتن
تجارت جهانی مذاکره تنها راه موفقیت در تجارت و زندگی تجارت جهانی مذاکره تنها راه موفقیت در تجارت و زندگی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
ناموجودSold out
7,560 تومان 8,400 تومان
‎−10%
آنچه از دست ما برمی‌آید این است كه تا می‌توانیم درباره‌ی مذاكره یاد بگیریم و آموخته‌های خود را تمرین كنیم. تنها با این آگاهيِ افزون است كه می‌توانیم مطمئن باشیم می‌توانیم چیزی نزدیك به آنچه كه شایستگی‌اش را داریم، به...
دوست داشتن
کتاب ایده‌های خلاقانه فروش بیمه کتاب ایده‌های خلاقانه فروش بیمه
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
86,310 تومان 95,900 تومان
‎−10%
هیچ‌گاه در مقابل اعتراضات مشتریان جبهه نگیرید و خود را حق به جانب نشان ندهید؛ زیرا هرچه شما در موضع خودتان بیشتر پافشاری کنید، مشتری هم موضع‌گیری‌اش بیشتر خواهد شد. سعی کنید ابتدا خود را در مقابل مشتری کاملاً خلع سلاح...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم