مجله راز - شماره ۱۰۱ - نیمه دوم دیماه ۱۳۹۵

مجله راز - شماره ۱۰۱ - نیمه دوم دیماه ۱۳۹۵

راز درباره رویاهای شما چه میگوید؟ «درباره رویاپردازی، تجسم آرزوها و گوش دادن به ندای درونی خیلی خوندیم، اما باید همیشه یه موردی رو در نظر بگیریم: واقعا چه چیزهایی نشونه‌های برآورده شدن خواسته‌هامون هست؟!
موجود
3,500 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

شماره ۱۰۱ مجله راز منتشر شد.  
راز درباره رویاهای شما چه میگوید؟
«درباره رویاپردازی، تجسم آرزوها و گوش دادن به ندای درونی خیلی خوندیم، اما باید همیشه یه موردی رو در نظر بگیریم: واقعا چه چیزهایی نشونه‌های برآورده شدن خواسته‌هامون هست؟!
ما باید نشونه‌های ظریفی رو بشناسیم که سر راهمون قرار می‌گیرن تا خدای نکرده از روی ناآگاهی نادیده‌شون نگیریم. خوشبختانه استفاده فعالانه از قانون جذب، زیرکی خاصی رو به همراه می‌آره. باید ذهن هوشیاری داشته باشیم تا بتونیم نشونه‌های وقوع خواسته‌هامون رو لمس کنیم...»
این قسمتی از شماره ۱۰۱ مجله راز است که به تازگی منتشر شده است.  
آنچه در این شماره خواهید دید، مصاحبه‌ای با علی حیدری موسس گروه پایان کارتون خوابی است. همچنین راهکاری برای افزایش هوش در اختیارتان قرار خواهد گرفت. درباره نیاز انسان به زیبایی نیز مطلبی توسط اکرم ترابی نوشته شده که این نیاز را با توجه به نظریه‌های روانشناسی مورد بررسی قرار می‌دهد. همچنین درباره نوع برخورد با کودکان عصبی نیز راهکارهایی وجود دارد. در رابطه با نرم‌افزارهای برتر نیز مصاحبه‌ای با بنیان‌گذار نرم‌افزار هلو وجود دارد.  
تلاش راز، همگامی با شما برای لمس موفقیت و پیروزی است. در شماره جدید باز هم در همین راستا در کنارتان ایستاده‌ایم.

سایر مشخصات محصول

صفحات : 100
تاریخ چاپ : نیمه دوم دیماه ۱۳۹۵
شماره چاپ : شماره ۱۰۱
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها