مریم نفیسی راد

مریم نفیسی‌راد متولد ۱۳۷۰ و دانش‌آموختهٔ ادبیات زبان انگلیسی و شیمی‌فیزیک از دانشگاه علم و صنعت و رمان‌نویس ژانر معمایی و علمی‌تخیلی و مترجم از زبان‌های انگلیسی و عربی است.
 کتاب‌های وی از سال ۱۳۹۷  منتشر شده اما در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را با انتشارات نسل نو اندیش در دو بخش ترجمه و تالیف آغاز نمود. وی به عنوان رمان‌نویس، مترجم،مدرس و روزنامه‌نگار فعالیت می‌کند.
رمان هادس یک کتاب روان‌شناختی و معمایی است که از انتشارات نسل نو اندیش منتشر شد و بازخوردهای خوبی گرفت و همچنین در بخش ترجمهٔ کتاب‌های روان‌شناسی، مدیریت و کسب و کار نیز از دو زبان انگلیسی و عربی فعال است و کتاب چه اتفاقی برایت افتاد؟ نوشتهٔ اپرا وینفری و دکتر بروس دی پری از او‌در انتشارات نسل نو اندیش منتشر شد. و کتاب جرئت رویاپردازی که درباره حاکم دبی و شیوه زمامداری اوست از انتشارات نسل نواددیش منتشر شد.
جهت ارتباط با خانم نفیسی‌راد می‌توانید در اینستاگرام @maryamnafisirad7 را دنبال کنید.
ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
جرئت رویاپردازی حاکم دبی مریم نفیسی راد رائد برقاوی کمال رئوف نسل نواندیش رهبری کتاب مدیریتی جرئت رویاپردازی حاکم دبی مریم نفیسی راد رائد برقاوی کمال رئوف نسل نواندیش رهبری کتاب مدیریتی
تجدید چاپ
نمایش سریع
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
119,920 تومان 149,900 تومان
‎−20%
در کتاب جرئت رویاپردازی نویسنده تجربهٔ خود را از همراهی و مطالعهٔ شیوهٔ زمام‌داری محمد بن راشد، حاکم دبی، به رشتهٔ تحریر در آورده است. 
نمایش سریع
دوست داشتن
باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد) باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد)
نمایش سریع
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
183,920 تومان 229,900 تومان
‎−20%
جیمی کرن لیما، یک کارآفرین امریکایی است که به عنوان یکی از ثروتمندترن زنان خودساخته در فهرست مجله فوربز قرار گرفته است.
نمایش سریع
دوست داشتن
رمان هادس رمان هادس
نمایش سریع
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
199,920 تومان 249,900 تومان
‎−20%
رمان ایرانی  هادس در ژانر ادبیات گمانه‌زن، یک تریلر معمایی و روان‌شناختی است که در بستر رئال، اجتماعی، عاشقانه با راوی اول شخص غیرقابل اعتماد روایت می‌شود.
نمایش سریع
دوست داشتن
چه اتفاقی برایت افتاد؟ اپرا وینفری انتشارات نسل نواندیشچه اتفاقی برایت افتاد؟ نسل نواندیش مریم نفیسی راد اپرا وینفری چه اتفاقی برایت افتاد؟ اپرا وینفری انتشارات نسل نواندیشچه اتفاقی برایت افتاد؟ نسل نواندیش مریم نفیسی راد اپرا وینفری
نمایش سریع
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
207,920 تومان 259,900 تومان
‎−20%
در این کتاب اپرا وینفری طی گفت‌و‌گوهایی کاملا صمیمانه دربارهٔ ریشه‌یابی و آسیب‌شناسی علت رفتارهای افراد از تمام گروه‌های سنی می‌پردازد. و پس از شناختنِ این علت‌ها، به معضل آسیب‌روحی به طور علمی اما با زبان روان و قابل...
نمایش سریع
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم