مریم نفیسی راد

مریم نفیسی‌راد متولد ۱۳۷۰ و دانش‌آموختهٔ ادبیات زبان انگلیسی و شیمی‌فیزیک از دانشگاه علم و صنعت و رمان‌نویس ژانر معمایی و علمی‌تخیلی و مترجم از زبان‌های انگلیسی و عربی است.
 کتاب‌های وی از سال ۱۳۹۷  منتشر شده اما در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را با انتشارات نسل نو اندیش در دو بخش ترجمه و تالیف آغاز نمود. وی به عنوان رمان‌نویس، مترجم،مدرس و روزنامه‌نگار فعالیت می‌کند.
رمان هادس یک کتاب روان‌شناختی و معمایی است که از انتشارات نسل نو اندیش منتشر شد و بازخوردهای خوبی گرفت و همچنین در بخش ترجمهٔ کتاب‌های روان‌شناسی، مدیریت و کسب و کار نیز از دو زبان انگلیسی و عربی فعال است و کتاب چه اتفاقی برایت افتاد؟ نوشتهٔ اپرا وینفری و دکتر بروس دی پری از او‌در انتشارات نسل نو اندیش منتشر شد. و کتاب جرئت رویاپردازی که درباره حاکم دبی و شیوه زمامداری اوست از انتشارات نسل نواددیش منتشر شد.
جهت ارتباط با خانم نفیسی‌راد می‌توانید در اینستاگرام @maryamnafisirad7 را دنبال کنید.
ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد) باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد)
نمایش سریع
دوست داشتن
389,900 تومان
جیمی کرن لیما، یک کارآفرین امریکایی است که به عنوان یکی از ثروتمندترن زنان خودساخته در فهرست مجله فوربز قرار گرفته است.
نمایش سریع
دوست داشتن
229,900 تومان
در کتاب جرئت رویاپردازی نویسنده تجربهٔ خود را از همراهی و مطالعهٔ شیوهٔ زمام‌داری محمد بن راشد، حاکم دبی، به رشتهٔ تحریر در آورده است. 
نمایش سریع
دوست داشتن
259,900 تومان
در این کتاب اپرا وینفری طی گفت‌و‌گوهایی کاملا صمیمانه دربارهٔ ریشه‌یابی و آسیب‌شناسی علت رفتارهای افراد از تمام گروه‌های سنی می‌پردازد. و پس از شناختنِ این علت‌ها، به معضل آسیب‌روحی به طور علمی اما با زبان روان و قابل...
نمایش سریع
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم