درباره ما

درباره ما

انتشارات نسل نواندیش

انتشارات نسل نواندیش، ناشر کتاب‌های برتر،از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه چاپ و انتشار کتاب آغاز نمود. بسیاری از کتاب‌های مدیریت و موفقیت در مدت کوتاهی بعد از انتشار در کشور مبدأ، توسط مترجمان نسل نواندیش ترجمه و روانه بازار نشر ایران شده و مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است.

کمیته برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان فارس، نسل نواندیش را به عنوان یکی از ناشران برگزیده این نمایشگاه انتخاب کرد.همچنین در طرح عیدانه کتاب انتشارات نسل نواندیش به عنوان یکی از ناشران برتر انتخاب شد.در آذر و دی ۱۳۹۵ این انتشارات همکاری خود را با سرویس‌های طاقچه، کتابراه و فیدیبو به منظور انتشار کتاب الکترونیک آغاز نمود.

از جمله نویسندگانی که این انتشارات به ترجمه آثار آنها می‌پردازد، می‌توان به افرادی همچون آنتونی رابینز، باربارا دی آنجلیس، برایان تریسی، وین دایر، رابرت کیوساکی، جک کنفیلد، دارن هاردی، ران دابر، دبی فورد، رندی گیج، اندرو متیس، خوزه سیلوا، ناپلئون هیل و دونالد ترامپ اشاره کرد.

صاحب امتیاز انتشارات نسل نواندیش: بیژن علی‌پور

در وبسایت انتشارات نسل نواندیش کاربران می‌توانند نسخه چاپی کتاب‌های این انتشارات را خریداری نمایند. همچنین لینک دسترسی به نسخه الکترونیک هر یک از کتب در سایت‌های کتابراه و طاقچه در در صفحه هر کتاب نمایش داده شده است. 

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم