مردان هوشیار

وقتی در مسیر معنویت گام بر می‌داریم، خودخواهی و منیت ما ضعیف می‌شود و میل به خدمت در درون ما رشد می‌کند. وقتی انسان متوجه عظمت و قابلیت‌های خود می‌شود، هوشیاری خود را دوباره به دست می‌آورد و پر از شور و شوق می‌شود، احساس می‌کند باید با همه وجود در زندگی تلاش کند، بدون این که به فکر برد و باخت باشد.
موجود
15,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

هدف ما از نگارش این کتاب نظریه‌پردازی نیست، بلکه منظور ارائه راهکارهای عملی است. ما احساس می‌کنیم نکاتی ساده در مورد مردان وجود دارد که هر مرد باید از آن‌ها مطلع باشد تا علاوه‌بر آن‌که در مورد خود حس خوب داشته باشد، بر اطرافیانش هم تأثیر مثبت گذارد. امیدواریم این کتاب به شما کمک کند آزادی انتخاب بیشتری داشته باشید.

در این کتاب بر یازده ویژگی خیلی مهم متمرکز شده‌ایم که آن‌ها را ویژگی‌های مردان هوشیار می‌دانیم. بدیهی است که همه مردان این ویژگی‌ها را به یک اندازه ندارند.

هر فصل دارای چهار بخش است. ابتدا ویژگی یا خصلت مربوط را تعریف کرده و آن را از نظر بیولوژیک بررسی می‌کنیم؛ سپس به بررسی این موضوع می‌پردازیم که چه عاملی مانع شکل‌گرفتن این ویژگی می‌شود؛ بعد راهکاری عملی ارائه می‌کنیم. در پایان هم برای زنان توصیه‌هایی ارائه می‌کنیم که بدانند چه کنند تا ویژگی مزبور در همسرشان تقویت شود.

موانع کار

در هر فصل به موانع و سختی‌هایی اشاره می‌کنیم که باید از‌ آن عبور کرد تا ویژگی مربوط به دست آید. ازجمله این موانع عادت‌هایی است که نسل به نسل بین مردم وجود داشته و به ما ارث رسیده ‌است.

تمرینات

در هرفصل تمرین یا تمرینات عملی ارائه می‌کنیم تا بتوانید خصلت مورد نظر در آن فصل را تقویت کنید.

نکاتی برای زنان

در این قسمت از هرفصل به زنان توصیه‌هایی ارائه می‌کنیم که در صورت تأهل می‌توانند با استفاده از آن‌ها به همسرانشان کمک کنند خصلت مورد نظر را تقویت نمایند.

ما ادعا نمی‌کنیم در زمینه مسائل مربوط به مردان کاملاً صاحب‌نظر هستیم، بلکه فقط چند دهه تجربیات مشترک خود را در این زمینه ارائه می‌کنیم.

با این توضیحات، اکنون وقت آن رسیده است که اولین و شاید مهم‌ترین خصلت مردان هوشیار را بررسی کنیم که احساس هدفمندی است.

سایر مشخصات محصول

شابک : 978-964-236-807-5
موضوع : خانواده
نام کتاب : مردان هوشیار
نویسنده (ها) : جان گری
مترجم (ها) : علی علی‌پناهی
قطع : رقعی
صفحات : 200
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها