عاشق باش اما دیوانه نه

راهنمای عملی برای داشتن زندگی مشترکی مستحکم تر، عاشقانه تر و رضایت بخش تر در سی روز
موجود
16,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

چگونه در برقراری رابطه‌ زناشویی موفق و سعادتمند خبره شویم؟

امروزه، در اغلب جاهایی که حرف از مشکلات زناشویی است، این‌ سخن به‌میان می‌آید که باید انتظارات خود را از زندگی زناشویی کاهش داد. صحبت از این است که دوران عشق و عاشقی دوام چندانی ندارد و باید با چشم عقل ازدواج کرد و در دوران زندگی زناشویی نیز انتظار نداشت که زن و مرد عاشق یکدیگر بمانند. خلاصه هر آنچه هست، تنها فکر کردن به مصلحت و آینده‌نگری است.

چنین دیدگاهی بسیار دردناک است، دیدگاهی که باور اغلب جوانان را به عشق تغییر داده و آن‌ها را از عاشق شدن ‌ترسانده است. عشق در این معنی، تلاطم موقتی هورمون‌هاست و دیگر هیچ! با چنین باوری، ازدواج و سپس زندگی زناشویی، فرایندی بی‌معناست که اگر انجام می‌شود برای پاسخ به برخی نیازهاست که باید برطرف شود و در ادامه زندگی اگر این نیازها، از جانب همسر پاسخی نیابند، هیچ دلیلی برای ادامه‌ زندگی نمی‌ماند.

بررسی ده‌ساله‌ پروفسور دونالد ملکام، از دانشگاه کارولینای شمالی، نشان داده است این گفته که اگر انتظارات خود را برای یک زندگی زناشویی موفق و پر از احساس پایین بیاورید، هرگز ناامید نخواهید شد، کاملاً اشتباه است. برای بالا بردن سطح روابط، باید از یک زندگی زناشویی انتظارات بالایی داشت که لازم است هر دو زوجین در برآورده کردن آن تلاش کنند، زیرا در غیر این صورت، همان‌گونه که گفته شد، رابطه‌‌ای که باید صمیمی‌ترین و والاترین رابطه‌ زندگی‌تان باشد، به یک معامله معمولی و ارزان‌قیمت بدل خواهد شد. در یک رابطه‌ زناشویی، باید و لازم است که انتظار داشته باشید با شما با عشق، محبت، صمیمیت، مهربانی و سخاوت رفتار شود و شما نیز متعهد شوید که آنچه را برای خود می‌خواهید به همسرتان هم ببخشید.

بدیهی است کسانی که در دنیای امروز زندگی می‌کنند و مهم‌تر از آن جوان هستند و می‌خواهند ازدواج کنند یا به‌تازگی ازدواج کرده‌‌اند، این حقیقت را به‌‌طور کامل یک رؤیا می‌پندارند و باورهای رایجی را قبول دارند که به‌طور کامل اشتباه است. باورهایی که نشئت‌گرفته از تجربیات والدینشان، خودشان یا اطرافیان است. در چنین باوری، عشق در زندگی مشترک دوامی ندارد و زوجین، در بهترین حالت، پس از چند سال، با هم اما تنها خواهند بود.

برای نوشتن این کتاب و اثبات این حقیقت که می‌توان برای همیشه عاشقانه زیست و از زندگی زناشویی لذت برد، از تجربیات زندگی مشترک خودم و ده‌ها زوج که برای سال‌ها با یکدیگر عاشقانه زندگی کرده‌‌اند و همچنین مطالعه‌ آثار بزرگ‌ترین و موفق‌ترین افراد متخصص در این زمینه، بهره برده‌ام و امیدوارم بتوانم آنچه را که خود آموخته، حس کرده و به‌کار گرفته‌ام، در این کتاب به شما نیز بیاموزم.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 20160
شابک : 978-964-236-867-9
موضوع : خوب زیستن
نام کتاب : عاشق باش اما دیوانه نه
نویسنده (ها) : فریبا جعفری نمینی
قطع : رقعی
صفحات : 192
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۷
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها