جایی بالاتر از رنجیدن

احمد درحالی‌که با پاهایش ضرب گرفته بود، زیر لب می­خواند: من یه پرنده‌م…          آرزو دارم…                    تو باغم باشی من یه خونه‌ی…         تنگ و تاریکم…              كاشكي تو بیایي چراغم باشی                      هر جا كه باشم…             هرچی كه باشم تو باید باشی…
موجود
12,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

جایی بالاتر از رنجیدن هم هست، من آن را می‌شناسم.

من با گم شدن، با فراموش شدن، با خط خوردن و از یاد رفتن، مأنوسم. من از همه به هیچ رسیدن را خوب می‌شناسم. من با سوگواری قلب انسان پس از مرگ آشنایی، مأنوسم. من جایی را مي‌شناسم که آوای درد آدمی، فریاد نیست. من سکوتِ بالاتر از فریاد را می­شناسم.

من در سرزمین دلتنگی زندگی کرده­ام. من بیابان ناباوری را قدم به قدم طی کرده­ام. من درد شلاق ثانیه­ها را در انتظاری تلخ، من حس بیهودگی را با بند بند تنم احساس کرده­ام. من روزهای بسیاری، برای فرار از نقش رنج، چشم بسته از کنار آیينه­های بسیاری گذشته­ام.

آری، من از روزهایي گذشته­ام که اشک برای گریستن کم است و ضجه فقط بازی بغض انسان است. من در روح خویش دردهایی را تجربه کرده­ام که دردهای تن آدمی پیش آن حقیر و کوچک‌اند. من عشق را در حضیض ذلت… گذشت را در عین نفرت… ایثار را در بند غفلت،… متولد شدن در حین مرگ را با تک تک یاخته­های وجودم احساس کرده‌ام. من با دیدگانی باز و ذهنی هوشیار، لحظه به لحظه به جرم شیفتگی، به شلاق بی‌مهری و ناسپاسی مجازات شده­ام. من آدمیت آدمی را بسیار جفاکار یافته­ام. من ظرف فهم آدم‌های بسیاری را کوچک‌تر از مشت بسته­ی یک کودک، من چشم­های بسیاری را فقط دو کره‌ی سرد خاکی یافته­ام. بله، جايی بالاتر از رنجیدن هم هست… من آن را می­شناسم.

آن‌جا، جاييست كه در آن، خداوند از همیشه به من نزدیک‌تر است.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70020
شابک : 9789642363162
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : جایی بالاتر از رنجیدن
نویسنده (ها) : مهرنوش صفایی
قطع : رقعی
صفحات : 512
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها