راندن برای شاد کردن

این کتاب دو هدف اصلی را دنبال می‌کند. نخست اینکه از چشم‌انداز راهبردی، برنامه‌ریزی ماهرانه و موانع در طول سفر چندساله مرسدس بنز به شما دید درونی انحصاری بدهد. افزون بر این، این کتاب نقشه راهی را ارائه می‌کند که شما می‌توانید از آن به منظور هدایت گروه و تجارت خود به‌سوی فرهنگ وسواس در مورد مشتری و ارائه‌دهنده تجربه‌های نوآورانه مشتری بهره ببرید.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
82,320 تومان 102,900 تومان
‎−20%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
10488
دوست داشتن3
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

مشتریان پیوسته خواستار تجاربی چشمگیر هستند و انتظار کسب‌وکارهایی را دارند که چنین مواردی را ارائه می‌دهند. هنگامی که شرکت‌ها تجارب استثنایی ارائه می‌دهند، مشتریان به هواداران وفادار برندهایشان تبدیل می‌شوند.
گاتلیب دایملِر و کارل بنز ، بنیان‌گذاران شرکتی بودند که ما امروزه آن را با نام دایملر‌ ای‌جی می‌شناسیم. دایملر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودروهای ممتاز به شمار می‌رود و در تولید خودروهای تجاری، پیشرویی جهانی محسوب می‌شود. بخش‌های مختلف این شرکت دربرگیرنده خودروهای مرسدس بنز، تراک‌های دایملر، ون‌های مرسدس بنز، اتوبوس‌های دایملر و خدمات مالی دایملر است. گاتلیب دایملر از سال 1886 که شرکت شروع به کار کرد، وعده داد خودروهای شرکت یا «بهترین یا هیچ چیز» خواهد بود.
محصولات دایملر بیش از یک قرن با وعده اصلی کیفیت گاتلیب مطابق بوده¬اند. این مورد به‌طور اساسی در سایه تعهد استوار به تعالی مهندسی در کنار شور و اشتیاق به ایمنی و نوآوری محقق شده است. درحقیقت، کارل بنز خودرو و نخستین وسیله‌نقلیه تجاری را اختراع کرد. خودروهای دایملر از آن زمان به بعد در پیشرفت‌های نامنتظره فراتر از موتور احتراقی داخلی سهیم هستند. برخی حوزه‌ها که دایملر در آن‌ها یا نوآوری فناورانه‌ ارائه کرد یا ارتقائشان داد، شامل ساخت نخستین خودروی سواری با موتور دیزلی، ایجاد تزریق مستقیم سوخت، ارائه نخستین نسل سامانه‌های ترمز ضد قفل، توسعه کیسه‌های هوا (ایربگ)، ایجاد برنامه پایداری الکترونیکی و به‌تازگی رانندگی خودکار می‌شود. درحقیقت، سال 2015 مرکز مدیریت خودرو و پرایس‌واتر هاوس‌کوپرز پس از بررسی جامع، برند مرسدس بنز شرکت دایملر را به‌عنوان نوآورترین برند ممتاز دهه پیش برگزیدند. ستایش‌ محصولات مرسدس بنز با کسب سه جایزه متوالی ارزش بهترین ناوگان وینسنتریک در امریکا و قدردانی از بهترین ارزش همراه ALG در سال 2015 توسط مرسدس بنز اسپرینتر به خط تجاری این برند نیز بسط پیدا می‌کند.
اما سال 2011 علی‌رغم مهندسی نوآورانه شرکت، سازمان در ایالات متحده با چالش روبه‌رو شد. مطالعات مؤسسات پژوهشی خارج از شرکت در مورد مشتری، بر آنچه رهبران شرکت پیش از این تشخیص داده بودند، مهر تأیید زد؛ یعنی تجربه مشتریان مرسدس بنز از نمایندگی‌های خودرو بسیار دورتر از «بهترین»بودن است.
درحالیکه مشکلات در مورد تجربه مشتری بارزتر می‌شد، رهبری در مرسدس بنز امریکا (MBUSA) نیز در حال تغییر بود. یکم ژانویه 2012 اِستیوِن کانن از سمت معاون بازاریابی مرسدس بنز امریکا به ‌سمت ریاست و مدیرعاملی نائل شد. استیو از ابتدا اولویت را به تجربه فروش و خدمات‌رسانی مرسدس بنز اختصاص داد. همان گونه که وی توضیح می‌دهد: «در طی شصت روز اول با افراد تمام بخش‌ها صحبت کردم تا توانمندی‌ها، نقاط ضعف، فرصت‌ها و تهدیدات را شناسایی کنم. آنچه از آن گفتگوها دریافتم، این بود که فرصتی عالی داشتیم تا تجربه مشتریان در زمان خرید محصول یا دریافت خدمات را بهبود دهیم. ما در جایگاه گروه رهبری، باور داشتیم که سرمایه‌گذاری در این حوزه به بازدهی بسیار بیشتر منجر می‌شود.»
به منظور ایجاد چنین سطحی از بازده سرمایه، رهبران مرسدس بنز امریکا‌ باید بر دو مانع به‌نسبت بزرگ فائق می‌آمدند: 1) فرهنگ موجود و مسلطِ محصول‌محور و 2) توانمندی محدود برای اعمال کنترل بر تجاربی که بیش از 370 شریک فروش مستقل ارائه می‌دادند.
گفته شده است که بزرگ‌ترین توانمندی‌های یک شرکت، اغلب بزرگ‌ترین نقاط ضعفش نیز به شمار می‌روند. از نقطه نظر دایملر تعالی مهندسی، ایمنی و نوآوری، مبنایی بودند که به یک ذهنیت محصول‌محور منجر شده بود. بسیاری از فروشندگان مرسدس بنز در ایالات متحده (بسیاری از آن‌ها سال‌‌ها سابقه در این تجارت داشتند) بیش از ایجاد وفاداری در مشتری به‌شدت وابسته به کیفیت محصول بودند و به تجربه کلی مشتریان در نمایندگی‌هایشان توجه نکرده بودند. ازآنجاکه تمرکز مرسدس بنز به‌طور عمده بر محصول بود، رقبای جدیدی که وارد بازار می‌شدند، با خلق تجربه نمایندگی‌های بهتر، ارزش بیشتری به محصولاتشان می‌افزودند.


راندن برای شاد کردن نوشته شد تا نشان دهد چگونه رهبران مرسدس بنز تلاش کردند شرکت را به ارائه‌دهنده تجربه‌ای تبدیل کنند که اگر بهتر از برندهای اسطوره‌ای خدمات‌رسانی نبود، اما هم‌تراز آنان بود. این کتاب بدین منظور دو هدف اصلی را دنبال می‌کند. نخست اینکه از چشم‌انداز راهبردی، برنامه‌ریزی ماهرانه و موانع در طول سفر چندساله مرسدس بنز به شما دید درونی انحصاری بدهد. افزون بر این، این کتاب نقشه راهی را ارائه می‌کند که شما می‌توانید از آن به منظور هدایت گروه و تجارت خود به‌سوی فرهنگ وسواس در مورد مشتری و ارائه‌دهنده تجربه‌های نوآورانه مشتری بهره ببرید.
پیش از آنکه بررسی کنیم که رهبران مرسدس بنز ایالات متحده چگونه تمرکز اصلی هدف رویایی تجربه مشتری استیو کانن را مدیریت کردند و پیش از آنکه برای ارتقای تجربه مشتری ابزاری ارائه دهم، بیایید نخست به بنیان برتری‌ای نگاه بیندازیم که برای پی‌ریزی سفر تجربه مشتری مرسدس بنز امریکا به خدمت گرفته شد.


ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10488

مشخصات

کد کتاب
10488
شابک
978-964-236-879-2
نام کتاب
راندن برای شاد کردن
نویسنده (ها)
جوزف میشلی
مترجم (ها)
سعید جعفری - مهدی خیرالهی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
312
تاریخ چاپ
سال 1397
نوبت چاپ
چاپ دوم
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
نابغه دیوانه نابغه دیوانه
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
76,720 تومان 95,900 تومان
‎−20%
این کتاب نظام باورهای شما را تغییر می‌دهد، فرضیات شما را به چالش می‌کشاند. شیوه تفکر شما را تغییر می‌دهد و تازه این آغاز ماجراست! رندی گیج استاد و راهنمای رساندن شما به نبوغ کارآفرینی است.
دوست داشتن
چرا شما نه چگونه ثروتمند شویم چرا شما نه چگونه ثروتمند شویم
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
35,120 تومان 43,900 تومان
‎−20%
این سوال اصلی و مهم کتاب چگونه ثروتمند شویم است. در این کتاب با مراقبه های قدرتمند و نوشته های الهام بخشی روبه رو می شوید که می توانید از آن ها برای رسیدن به ثروت استفاده کنید
دوست داشتن
از ترس تا شوق زندگی از ترس تا شوق زندگی
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
10,320 تومان 12,900 تومان
‎−20%
در این کتاب نویسنده با مجموعه‌ای از روش‌های آزمایش‌شده، که از درمان‌های کوتاه‌مدت و نیز مشاوره‌های زندگی الهام گرفته شده‌اند، ابزار‌های مجهزی را در اختیارتان می‌گذارد تا هر فردی که به نوعی با انواع ترس‌ها دست به...
دوست داشتن
12 گام تا موفقیت نهایی 12 گام تا موفقیت نهایی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
31,920 تومان 39,900 تومان
‎−20%
در کتاب 12 گام تا موفقیت نهایی درباره نگرش‌ها و راه‌های موفق شدن به تفصیل صحبت شده است تا شما به‌راحتی موفقیت واقعی را برای خودتان معنا کنید و زندگی‌تان را با آن درآمیزید. 
دوست داشتن
هرگز فراموش نشوید هرگز فراموش نشوید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
87,920 تومان 109,900 تومان
‎−20%
چگونه فردی شوید که همه شما را به یاد بیاورند و کسی توانایی مخالفت با شما را نداشته باشد؟ در کتاب هرگز فراموش نشوید این راهکارها را می‌آموزید.
دوست داشتن
همه چیز داشتن: دستیابی به اهداف و آرزوهای زندگی‌تان همه چیز داشتن: دستیابی به اهداف و آرزوهای زندگی‌تان
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
60,720 تومان 75,900 تومان
‎−20%
مجموعه کتاب‌های تعالیم آموزگاران راز می‌باشد و به شما کمک می‌کند تا راز سعادت، سلامت و ثروت را پیدا کنید.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
دختران جسور دختران جسور
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
87,920 تومان 109,900 تومان
‎−20%
دختران جسور داستان‌های حقیقی و الهام‌بخش صد بانوی اسطوره از الیزابت‌ اول تا سرنا ویلیامز و شصت تصویر از نقاشان گوشه‌و‌کنار جهان است. داستان‌های بانوان بزرگ برای زنانی که می‌خواهند دنیا را تغییر دهند. تیلور پیتمن
دوست داشتن
از هیچ تا همه چیز از هیچ تا همه چیز
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
159,920 تومان 199,900 تومان
‎−20%
 داستان هاروارد شولتز به وضوح یادآور موفقیت است، موفقیتی که نه فقط با عزم و اراده فردی، بلکه با مشارکت و همکاری حاصل شد. دیدن دستاوردهای بعدی او باید بسیار هیجان انگیز باشد.  «بیل گیتس»
دوست داشتن
125 راه اثبات شده برای رسیدن به اوج در فروش بیمه های عمر 125 راه اثبات شده برای رسیدن به اوج در فروش بیمه های عمر
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
26,320 تومان 32,900 تومان
‎−20%
موضوعی که امید دارم اتفاق بیافتد این است که فروشندگان از اشتباهات من درس بگیرند. زیرا ما انقدر وقت نداریم که همه چیز خودمان را تجربه کنیم، فرد عاقل کسی است که از تجربیات دیگران استفاده کند. 
دوست داشتن
جملات تاکیدی برای موفقیت جملات تاکیدی برای موفقیت
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
27,120 تومان 33,900 تومان
‎−20%
این کتاب یک راهنمای عملی بی انتها برای ایجاد موفقیت و شادی است. جملات تاکیدی به الگوسازی جدید افکار و واکنش‌های عاطفی کمک کرده و مسیرهایی را در مغز شما ایجاد میکند که به مرور جایگزین الگوهای قدیمی می‌شود که شما را...
دوست داشتن
درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید درآمدی که ارزشش را دارید کسب کنید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
13,520 تومان 16,900 تومان
‎−20%
امروز شما به‌طور دقيق همان مقداری که تصمیم گرفته‌اید داشته باشید را دارید، نه بیشتر و نه کمتر. شما از نظر مالی در این نقطه قرار دارید؛ زيرا تصمیم گرفته‌اید در این‌جا باشید. فقط شما، نه هیچ‌کس دیگر.
دوست داشتن
5 دقیقه ان ال پی 5 دقیقه ان ال پی
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
30,320 تومان 37,900 تومان
‎−20%
هدف کتاب این است که از مهارت‌های تازه‌ی خود برای بهبود زندگی‌تان بهره گیرید. می‌توانید بلافاصله از این مهارت‌ها استفاده کنید. همه‌ی آن‌ها با ‌دقت بررسی و امتحان شده‌اند و کاربرد  دارند. هرچه بیشتر آن‌ها را تمرین کنید،...
دوست داشتن
نگران نباشید پول درآورید نگران نباشید پول درآورید
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
15,120 تومان 18,900 تومان
‎−20%
در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. این کتاب با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد که هر فردی با بکارگیری آن‌ها به...
دوست داشتن
کوچینگ فردی کوچینگ فردی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
12,720 تومان 15,900 تومان
‎−20%
با فرایند کوچینگ یعنی مربی گری، ۶۷ درصد افراد در کار تیمی، ۷۷ درصد در ارتباطات با دیگران و ۶۱ درصد در حرفه و شغل خود به موفقیت و رضایت رسیده‌اند.
دوست داشتن
مهارت در حفظ روابط انسانی - 50 دقیقه ای مهارت در حفظ روابط انسانی - 50 دقیقه ای
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
39,920 تومان 49,900 تومان
‎−20%
کتاب حاضر، از سری کتاب‌های «پنجاه دقیقه‌ای کاربردی» است، که مخاطبان در آن با دوازده استعداد و توانایی حیاتی که اصل و عصاره مدیریت به شمار می‌آیند، آشنا می‌شوند. برنامه‌ریزی خلاقانه، هدف‌مدار بودن، مشورت‌دهی و مربیگری،...
دوست داشتن
هنرمندان زندگی راحت تر زندگی می کنند هنرمندان زندگی راحت تر زندگی می کنند
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
60,720 تومان 75,900 تومان
‎−20%
نویسنده در این کتاب با نگاهی به علم روان‌شناسی و با تمرکز بر مبحث پرورش ذهن، راهکارهایی را به منظور رسیدن به موفقیت ارائه و دربارة هر یک توضیح می‌دهد. در این مسیر مباحثی چون: ایجاد نوعی آگاهی واقعیت‌پرداز در زندگی،...
دوست داشتن
پیش به سوی ثروت 2 پیش به سوی ثروت 2
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
71,920 تومان 89,900 تومان
‎−20%
دستیابی به موفقیت امر تصادفی نیست. موفقیت بر مبانی اصول کاربردی به‌دست می‌آید که در طی صدها سال، کشف شده‌اند. در این کتاب نکته‌هایی طلایی برای کسب و کاری پرسود آمده است.
دوست داشتن
کبک ها بهتر از ما زندگی می کنند کبک ها بهتر از ما زندگی می کنند
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
67,920 تومان 84,900 تومان
‎−20%
می‌گویم: حالت خواب و رؤیا را با حالت بیداری مقایسه كنید. ناگهان در حین كابوس دیدن بیدار می‌شوید و با واقعیت برخورد می‌كنید. چشم شما به روی آنچه هست باز می‌شود. 
دوست داشتن
باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد) باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد)
چاپ جدید
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
151,920 تومان 189,900 تومان
‎−20%
جیمی کرن لیما، یک کارآفرین امریکایی است که به عنوان یکی از ثروتمندترن زنان خودساخته در فهرست مجله فوربز قرار گرفته است.
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم