فوق العاده باش

افکار رابین شارما در ۱۰۱ درس ساده اما قدرتمند را فرا بگیرید.

ادامه مطلبShow less
69,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
10524
دوست داشتن3
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

وارن بافت اين نظريه را ارائه داد: «هیچ زمانی نخواهد بود که از خودت بهتر باشی.»، بینشي درخشان از یک مرد درخشان. منِ بهتر، هیچ‌گاه وجود نخواهد داشت. هيچ زماني ازخودت بهتر، وجود نخواهد داشت. بعضی‌ها شاید سعی کنند که پندار، گفتار یا کردار تو را کپی کنند ولی هرچه هم به سختی تلاش کنند، تنها دومین نفر از بهترینِ تو خواهند بود زیرا شما منحصر به فرد هستید. ما بین میلیاردها انسان زندگی می كنيم، يكی از آن‌ها شما هستيد كه امروززنده است. این درک، شما را متوقف می‌کند و به فکر می‌اندازد، این‌طور نیست؟ به اين نتیجه می‌رسی که خاص هستی يا نه، خارق‌العاده هستی. درواقع مسابقه و رقابتی وجود ندارد.

بنابراین، امروز با خود چه خواهی کرد؟ آیا توانایی‌های نهفته خود را گسترش می‌دهی؟ آیا خلاقیت‌هاي ذاتی خود را بیشتر به‌کار می‌گیری؟ آیا اصالت خود را نمایان می‌کنی؟ یا فقط از آنچه هستی، بهتر خواهی بود؟ این فقط یک ایده استزیرا وقت دیگری نخواهد بود که بهترین خود باشی. همین‌ امروز و اگر حالا نه، پس کی؟ به ياد گفته هرادتوس فیلسوف می‌افتم که گفت: «بهتر است که با جسارت، برده اشتباهات بزرگ بعضی از ریسک‌های‌مان باشیم تا آن‌که با بزدلی و بی‌میلی از ترس احتمال وقوع اتفاقات بد در جای خود بمانیم.» چه گفته‌ زیبایی!

 هیچ زمانی جز حال، برای بهترین بودنت وجود ندارد.


در فرودگاه لوس‌آنجلس نشسته‌ام. برای یک سخنرانی، برای گروهی از کارکنان معروف‌ جنرال الکتریک به آن‌جا رفته بودم. سخنرانی در زمینه رهبری بدون عنوان بود که یکی از عواملی است که ممكن است، شرکت‌ها را به استاندارد‌های جهانی برساند، درباره‌ بهترینِ خود بودن و کاری که انجام می‌دهند...............................

بعد از سخنرانی اشاره کردم که چرا بعضی از ما در زمینه‌های اصلی زندگی خود، نقش کوچکی اجرا می‌کنیم؟ چرا از تغییرات پرهیز می‌کنیم؟ چرا خلاقیت‌های نهفته درون خود را بروز نمی‌دهیم؟ چرا نقشی را که به ما سپرده شده است، نادیده می‌گیریم؟ چرا تعداد زیادی از ما عالی بودن را نفی می‌کنیم؟ جوابی که به آن رسیدم؛ اين بود: حصارهای نامرئی.

 هفته پیش براي استراحت و تفريح، بیرون شهر رفتم، برای اين‌كه بهتر فكر كنم و روحم تازه شود. تابلوییک مؤسسه تعلیم سگ را در زمین چمن خانه‌ای ديدم. در مورد حصارهای نامرئی بود. سیستمی است که یک حصار نامرئی برای سگ‌ها ارائه کرده است که سگ‌ها از آن محدوده خارج نشوند. یک سگ، به‌تدريج، چنان به آن سیستم نامرئی خو می‌گیرد که حتی هنگامی که حصار برداشته مي‌شود، از محدوده خود خارج نمی‌شود. سگ محدوده تصویری خود را بر اساس آن سیستم پایه‌گذاری می‌کند. ما هم مثل آنیم. همان‌طور که رشد می‌کنیم، به عقاید منفی وفرضیه‌های غلط وترس‌های اطراف‌مان خو می‌گیریم. این‌ها حصارهای نامرئی می‌شوند. باور کنید که آن‌ها واقعی‌‌اند. وقتی با آن‌ها در محيط کار و در زندگی مواجه مي‌شويم، عقب‌نشینی می‌کنیم، فکر می‌کنیم که آن محدوده حقیقت دارد؛ بنابراین از تمام چیزهایی که می‌توانستیم داشته باشیم و از كارهايي كه مي‌توانستيم  انجام دهیم، محروم می‌مانیم. این توهم، حقیقی جلوه می‌کند ولی حقیقت ندارد. لطفاً آن را به خاطر بسپارید.

 از شما دعوت مي‌كنم تا حصارهای نامرئی خودتان را پيدا كنيد، به آن‌ها آگاه باشید، آن‌ها را در نظر بگیرید و آن‌ها را به چالش بکشید. هنگامی که کسی با شما مقابله می‌کند، به‌جای گریز از او، با استفاده از اراده و استعدادهای ذاتی خود با او مواجه شوید. زندگی شما باید خارق‌العاده تجربه شود زیرا گریزی از آن‌چه می‌گریزی نیست. دوستدار خوبی‌ها باش. خوبی‌ها تو را به عرش می‌برند.

 

همان‌طور که رشد می‌کنیم، به عقاید منفی و فرضیه‌های غلط و ترس‌های دنیایی اطراف‌مان خو می‌گیریم. این‌ها حصارهای نامرئی ما می‌شوند.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10524

مشخصات

کد کتاب
10524
شابک
978-964-236-967-6
نام کتاب
فوق العاده باش
نام اصلی
Be Extraordinary
نویسنده (ها)
رابین شارما
مترجم (ها)
فرهنگ جعفری فشارکی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
224
تاریخ چاپ
سال 1400
نوبت چاپ
چاپ چهارم
سال چاپ اول
1399
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
دانشگاه زندگی (فروردین) دانشگاه زندگی (فروردین)
دوست داشتن
109,900 تومان
می‌دونی که بیشتر مشکلات ما در رابطه با خودمون و دیگران به علت عدم شناخت و آگاهیه، اگر هر روز یک کتاب اونم به مدت 20 دقیقه از این مجموعه 12 جلدی دانشگاه زندگی رو بخونید، بعد از یک سال به تمام رموزی که برای رسیدن به یک...
دوست داشتن
جاده موفقیت جاده موفقیت
ناموجود
دوست داشتن
14,900 تومان
هدف قطعی در زندگی! قبل از غروب خورشید باید تصمیم بگیرید که هدف مهم شما در زندگی کدام است. پس از این‌که تصمیم گرفتید، باید این هدف را به شکل واضح و روشن روی ورق کاغذی بنویسید. نوشته شما باید به قدری واضح باشد که هر کس...
دوست داشتن
می توان شاد بود حتی در سختی ها می توان شاد بود حتی در سختی ها
دوست داشتن
51,900 تومان
دکتر کارلسون در این کتاب توضیح می‌دهد که زندگی دشمن شما نیست؛ اما افکار شما می‌توانند دشمنان سرسخت شما باشند. می‌توانیم بياموزيم با عشق و صبوری زندگی کنیم یا اين‌كه با آن به جدال و کشمکش برخيزيم. صرف‌نظر از چالش‌هایی...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
159,900 تومان
جایی که به این نتیجه می‌رسید قوانین پرفروش‌ترین کتاب در زمینه موفقیت فردی، یعنی کتاب راز، برایتان موثر نیست، همان جایی است که باید کتاب آرزوی تو دستور توست را بخوانید.
دوست داشتن
چگونه بر امپراتوری خود فرمانروایی کنید چگونه بر امپراتوری خود فرمانروایی کنید
ناموجود
دوست داشتن
6,900 تومان
«دنیای كسب‌و‌كار از آغاز پیدایش تاكنون حتی لحظه‌ای از جنگ دور نبوده است.»  رقابت، ماهیت اصلی هر كسب‌ و ‌كار است و چیزی نیست مگر نبردی سهمگین برای به‌چنگ آوردن سهم بیشتری از بازار كه لحظه به لحظه میان رقبا در جریان...
دوست داشتن
رازهای معنوی موفقیت رازهای معنوی موفقیت
دوست داشتن
69,900 تومان
تردیدی نیست که انسان بی‌هدف به موفقیتی نخواهد رسید. هر کس خواهان موفقیت است باید هدفی را در نظر گرفته و بر طبق آن حرکت کند؛ ولی مشکل این‌جاست که افرادی که محدود می‌اندیشند، محدود هم باقی خواهند ماند. این کتاب رازهایی...
دوست داشتن
بلند شو رفیق بلند شو رفیق
دوست داشتن
102,900 تومان
بلند شو رفیق! کتابی جامع و کامل است که با خواندن آن در مسیری تازه قرار می‌گیرید. این اثر با دستورالعمل‌های ساده و کاربردی خود همراه همیشگی شما در این مسیر تازه خواهد بود. به دنیای باشکوه وینیک خوش آمدید!
دوست داشتن
259,900 تومان
سی و سه استراتژی جنگ، اثر ارزشمندی از نویسنده امریکایی رابرت گرین است که به بیان دستورات راهبردی که فرماندهان بزرگ در طول تاریخ مورد استفاده قرار می داده اند، پرداخته و آن ها را در قالب دستورات عملی ساده ای بیان کرده...
دوست داشتن
سرنوشت را باید از سر نوشت سرنوشت را باید از سر نوشت
ناموجود
دوست داشتن
13,900 تومان
بنده‌ای از خدا پرسید: اگر سرنوشت مرا تو نوشته‌ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته‌باشم هرچه آرزو کند! این کتاب به شما کمک می‌کند آینده خود را خودتان بسازید و از نظر معنوی شخصیت خود را برای این تغییر، آماده کنید.
دوست داشتن
کلید های ورود به قلب مشتری در بیمه های عمر کلید های ورود به قلب مشتری در بیمه های عمر
ناموجود
دوست داشتن
30,900 تومان
به جای مغز مشتری به قلب مشتری وارد شوید. فروش بیمه یعنی فروش احساسات، هر فروشی با احساس انجام می‌شود و احساسات از قلب آدم‌ها سرچشمه می‌گیرد و اگر شما بتوانید وارد قلب آدم‌ها شوید و آن را تسخیر کنید به بی‌نهایت می‌رسید.
دوست داشتن
شروعی دوباره شروعی دوباره
ناموجود
دوست داشتن
18,900 تومان
شاید آینده مبهم و نامعلوم به‌نظر برسد؛ اما، درحالی‌که این کتاب را مطالعه می‌کنید، می‌توانم به شما اطمینان ببخشم که باقی‌مانده‌ی زندگی‌تان قرار است به بهترین بخش زندگی‌تان تبدیل شود. 
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم