قلبتان را التیام ببخشید

هدف از نوشتن این کتاب آگاهی از چگونگی اندوهگین‌شدن پس از هر نوع از دست دادن؛ مانند جدایی، طلاق یا مرگ و یافتن التیامی برای آن است. امیدواریم این کتاب موجب توسعه‌ی آگاهیتان در مورد از دست دادن و افزایش مهر و محبت و درکتان شود. قصد ما این است که غم و اندوهتان را به‌تمامی احساس کنید، بدون ‌آن‌که گرفتار تاسف و رنج شوید.
موجود
11,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

به‌ظاهر ‌ناگهان و بی‌مقدمه، بدون هیچ هشدار، اخطار یا گوشزدی اتفاق می‌افتد. البته در برخی انواع آن نیز نشانه‌ای از پیش ظاهر می‌شود که لازم است به فراتر دیدن و حس کردن عادت داشته باشید تا بتوانید آن‌را دریافت کنید. فقدانی که ناخواسته و انگار بدون اجازه، مستقیم در خانه ما برای خود راه می‌گشاید و ناباورانه، دل یا دل‌هایی را در اندوه، حیرت و حسرت باقی می‌گذارد. دلدادگی‌هایی که بی‌رنگ می‌شوند، ازدواج‌هایی که فرو می‌پاشند، شغل‌هایی که از دست می‌روند و جان‌هایی که به دیار باقی می‌روند و گاهی می‌شتابند و بار غم و غصه را بر دوش بازماندگان می‌گذارند.
رویارویی با هر یک از این رویدادها، از هر جنسی که باشد، بسیار دشوار است و باور کردن و پذیرش آن‌ها، طی کردن مسیری است که همت والا، بصیرت، آگاهی و دلی پرمهر می‌خواهد. به همین خاطر است كه بیشتر مواقع، وقتی افراد با چنین اتفاقاتی مواجه می‌شوند، چنان ضربه می‌خورند و دل می‌بازند و فرو می‌افتند که در همان مرحله متوقف می‌شوند، درد می‌کشند و قادر به حرکت نیستند و رنج می‌برند.

بعضی افراد به‌ظاهر زندگی را می‌گذرانند، بدون آن‌که خود را از آن مصیبت فارغ کرده باشند؛ درواقع آن‌ها، آدم‌هایی متحرک در اکنون هستند که زندگی واقعیشان را در گذشته سیر می‌کنند. بی‌تردید فقدان‌ها را، به هر شکل و نوعی که باشند، نمی‌توان نادیده گرفت، زیرا واقعیتی است که رخ داده و آثار آن در زندگی اکنون قابل مشاهده است. آموزه‌ی کلیدی مفاهیم کتاب حاضر نیز تاکیدی بر همین نکته دارد. باید برای آنچه پیش آمده، به‌طور كامل غصه خورد، باید غم و اندوه این ماجرا را به‌درستی حس کرد، گریست، مویه کرد، بی‌تاب شد و درد کشید؛ اما به‌هیچ‌وجه لازم نیست زندگی آينده را با همین الگو بنا کرد و ادامه داد. 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40106
شابک : 978-964-236-616-3
موضوع : خانواده
نام کتاب : قلبتان را التیام ببخشید
نویسنده (ها) : لوئیز ال هی - دیوید کسلر
مترجم (ها) : مینا اعظامی
قطع : رقعی
صفحات : 208
تاریخ چاپ : سال 1394
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها