پیچیده به هیچ

ایمان كه رفت دنیا پیش چشمم سیاه شد. باید كسی را به‌اندازه‌ی وسعت همه‌ی قلبت دوست داشته باشی و یك‌مرتبه از جلوی چشمت دور شود تا بفهمی چه درد بزرگی‌است دردی كه من می‌گویم! 
موجود
17,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

نشسته‌ام رو‌به‌روی نرگسی كه حالا هشت‌سال پیرتر شده. نرگسی كه عاشق‌ترین زنی بود كه تا به امروز سرگذشتش را نوشتم و سرگذشتش آن‌قدر عجیب و لطیف و تأمل‌برانگیز بود كه هر خواننده‌ای بعد از خواندن آن آهی از سر حیرت و افسوس می‌كشید.

نشسته‌ام روبه‌روی نرگسی كه عشق را تا تهِ‌تهِ دلدادگی دوید و برا‌ی آن‌كه تسلیم تفاوت‌ها نشود، به آخرین حد از خودگذشتگی رسید! نشسته‌ام روبه‌روی نرگسی كه هنوز هم زیباست، نه مثل آن روزها خام و كودكانه و نابالغ، كه رسیده و جا افتاده؛ درست مثل میوه‌ای كه به آخرین حد كمال و رسیدگی، رسیده! نرگسی كه حتی در این حالت هم چهره‌اش فریبنده و باشكوه است، مثل چهره‌ی ملكه‌ای كه اسیر دیو بد سیرت شده!‌

چشم‌هایم كه پر از اشك می‌شود، می‌گوید: از آخر، عاقبت من لب ورچیدید یا بابت عاقبت كتاب عشقه غصه‌دار شدید؟! (با بغض سرم را در سكوت تكان می‌دهم). 

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 70019
شابک : 9789642365647
موضوع : داستان و رمان
نام کتاب : پیچیده به هیچ
نویسنده (ها) : مهرنوش صفایی
قطع : رقعی
صفحات : 392
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها