911 راز زیبایی

ظاهری فوق‌العاده، پوستی لطیف، اندامی زیبا، موهایی خوش‌فرم، بهترین در شب مهمانی و آموزش بهترین آرایش در تمام سنین، مواردی هستند که این کتاب به آن‌ها می‌پردازد.
موجود
19,900 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

در طول سی و پنج سالی كه در صنعت زیبایی و بهداشت مشغول به فعالیت هستم، دریافته‌ام كه تمامی مشكلات مربوط به زیبایی به دلیل ناآگاهی خانم‌ها است. بارها برای حل چنین مشكلاتی به من مراجعه شده و در این موارد زمان برای همه بسیار اساسی است.

  • «دیانا، در بیست دقیقه كاری كن كه ستاره‌ی فیلم، نُه كیلوگرم لاغرتر به نظر برسد.» تازه این بهترین‌شان است!
  • «هی دیانا، چهره‌ی این خانم را چند سال جوان‌تر كن.» بسیار خوب به من بگویید چند سال جوان‌تر تا بگویم این كار به چه مدت زمانی نیاز دارد.
  • «كمك دیانا! به زودی شوهر سابقم به دیدنم می‌آید باید در این هفته 5/4 كیلوگرم از وزنم كم كنم یا حداقل به زیبایی گذشته به نظر برسم.»
  • «اوه نه، من امروز یك قرار ملاقات بسیار مهم دارم و یك جوش گنده تمام صورتم را تحت تأثیر قرار داده است.»
  • «خدای من، من كه موهایم را رنگ كرده بودم پس چرا اكنون به رنگ نارنجی روشن در آمده‌اند.»

من بارها با چنین موقعیت‌هایی و حتی بدتر از آن روبه‌رو شده‌ام و توانسته‌ام اغلب آن‌ها را حل كنم. اكنون نیز برای حل مشكل شما اینجا هستم. امیدوارم از این كتاب نه تنها برای حل مشكلات خاص خود، بلكه جهت بالاتر بودن كیفیت مراقبت‌های بهداشتی كه در طول روز به عمل می‌آورید و جذاب نمودن هر چه بیشتر چهره‌تان بهره بگیرید و فواید آن را با دختر، مادر، همكار و دوستتان تقسیم كنید تا بتوانید پول و انرژی بیشتری صرفه‌جویی كنید.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 60010
شابک : 978-964-588-580-7
موضوع : سلامت
نام کتاب : ۹۱۱ راز زیبایی
نویسنده (ها) : دایان آیرونز
مترجم (ها) : فریبا جعفری نمینی
قطع : رقعی
صفحات : 352
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ دوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها