مریم نفیسی راد

مریم نفیسی راد از مولفان و مترجمین جوان کشور است. او در زمینه ترجمه ادبی از دو زبان انگلیسی و عربی فعال است. کتاب جرئت رویاپردازی نوشته رائد برقاوی با ترچمه مریم نفیسی راد و مقدمه دکتر کمال رئوف از سوی انتشارات نسل نواندیش منتشر شده و کتاب چه اتفاقی برایت افتاد؟ نوشته اپرا وینفری و دکتر بروس دی پری با ترجمه مریم نفیسی راد از سوی انتشارات نسل نواندیش منتشر شده. مریم نفیسی راد همچنین رمان هادس که یک رمان تریلر معمایی است نوشته است.

مریم نفیسی راد تحصیلات خود را در دو رشته ارشد ادبیات زبان انگلیسی دانشگاه تهران و ارشد شیمی فیزیک دانشگاه علم و صنعت به پایان رسانده. وی در حوزه تدریس در آموزشگاه ها و مدارس و همچنین هوش مصنوعی فعال است.

ادامه مطلبShow less
فیلتر توسط
باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد) باورش کنید (چگونه می توان از فردی که او را دست کم می گیرند ، به فردی توقف ناپذیر تبدیل شد)
چاپ جدید
نمایش سریع
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
151,920 تومان 189,900 تومان
‎−20%
جیمی کرن لیما، یک کارآفرین امریکایی است که به عنوان یکی از ثروتمندترن زنان خودساخته در فهرست مجله فوربز قرار گرفته است.
نمایش سریع
دوست داشتن
جرئت رویاپردازی حاکم دبی مریم نفیسی راد رائد برقاوی کمال رئوف نسل نواندیش رهبری کتاب مدیریتی جرئت رویاپردازی حاکم دبی مریم نفیسی راد رائد برقاوی کمال رئوف نسل نواندیش رهبری کتاب مدیریتی
تجدید چاپ
ناموجود
نمایش سریع
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
در کتاب جرئت رویاپردازی نویسنده تجربهٔ خود را از همراهی و مطالعهٔ شیوهٔ زمام‌داری محمد بن راشد، حاکم دبی، به رشتهٔ تحریر در آورده است. 
نمایش سریع
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم