قدرت

شگفت‌انگیز بودن زندگی را به کامل‌ترین شیوه‌ی ممکن احساس خواهید کرد و سپس زندگی شگفت‌انگیزی خواهید داشت.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
191,920 تومان 239,900 تومان
‎−20%
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
10307
دوست داشتن7
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

شما قرار است زندگی شگفت‌انگیزی داشته باشید!
شما قرار است به خواسته‌ها و اهداف ارزشمندتان برسید. شغل شما قرار است شغلی پرهیجان و مناسب باشد. شما قرار است همه‌ی کارهای ارزشمندی را به‌ثمر برسانید که خودتان می‌خواهید آن‌ها را انجام دهید. روابط شما با اعضای خانواده و دوستان‌تان قرار است روابطی سازنده و سرشار از شادی و نشاط باشد. شما قرار است از سرمایه‌ی لازم برای زندگی‌کردن به‌شیوه‌ی مناسب و دلخواه‌تان بهره‌مند باشید. شما قرار است بر مبنای همه‌ی رؤیاهای ارزشمندتان زندگی کنید! اگر دوست دارید به سفر بروید؛ پس، بی‌تردید قرار است چنین کاری را انجام دهید. اگر دوست دارید کسب و کاری را راه‌اندازی کنید؛ پس، بی‌تردید قرار است چنین کسب و کاری را راه‌اندازی کنید. اگر دوست دارید قایقرانی یا زبان ایتالیایی را بیاموزید؛ پس، بی‌تردید قرار است چنین کارهایی را انجام دهید. اگر دوست دارید موسیقیدان، دانشمند، بازرگان، مخترع، مجری، پدر یا مادری فوق‌العاده باشید یا به همان انسانی شایسته تبدیل شوید که خودتان در نظر دارید؛ پس، بی‌تردید قرار است این‌گونه شوید!
هر روز، وقتی از خواب برمی‌خیزید؛ باید سرشار از شور و اشتیاق باشید زیرا می‌دانید که در آن روز قرار است با رویدادها و فرصت‌هایی فوق‌العاده روبه‌رو شوید. شما قرار است شادی و نشاطی واقعی را احساس کنید. شما قرار است احساس کنید که بسیار نیرومند هستید و در امنیت قرار دارید. شما قرار است درباره‌ی خودتان احساسی خوب و خوشایند داشته باشید و بدانید که آفریده‌ای ارزشمند هستید. البته، در زندگی‌تان دشواری‌ها و مشکلاتی نیز وجود خواهد داشت و شما قرار است با آن‌ها روبه‌رو شوید زیرا روبه‌روشدن با این‌گونه دشواری‌ها و مشکلات به شما کمک می‌کند از نظر شخصیتی رشد کنید. به‌هرحال، قرار است در این دنیا بیاموزید که چگونه بر دشواری‌ها و مشکلات زندگی‌تان غلبه کنید. شما، با وجود همه‌ی مشکلات‌تان، قرار است پیروز و موفق باشید! شما قرار است شاد باشید و از نظر شخصیتی رشد کنید! شما قرار است زندگی شگفت‌انگیزی داشته باشید و به کمال برسید!
شما به این دنیا نیامده‌اید تا همواره با یکدیگر در ستیز و کشمکش باشید. شما به این دنیا نیامده‌اید تا به‌گونه‌ای زندگی کنید که لحظه‌های شادی آن بسیار اندک است. شما به این دنیا نیامده‌اید تا در محیط کارتان همواره رنج ببرید و فقط در تعطیلات آخر هفته اندکی شاد باشید. شما به این دنیا نیامده‌اید که با انرژی و توانی محدود زندگی کنید و در پایان روز احساس کنید بسیار خسته هستید. شما به این دنیا نیامده‌اید تا همواره زندگی‌تان را با نگرانی یا وحشت سپری کنید. شما به این دنیا نیامده‌اید تا فقط رنج ببرید. هدف از زندگی شما چیست؟ شما قرار است به کامل‌ترین شیوه‌ی ممکن زندگی کنید و به کمال برسید. همچنین، قرار است از خواسته‌های ارزشمندتان در زندگی بهره‌مند شوید. به‌طور همزمان، قرار است از نعمت‌هایی همچون شادی، سلامتی، انرژی، اشتیاق و عشق بهره‌مند باشید زیرا زندگی شگفت‌انگیز به‌راستی این‌گونه است!
زندگی مناسب و دلخواه شما همیشه، بیش از آنچه خودتان تصور می‌کردید، در دسترس‌تان بوده است. شما می‌توانید به همان انسانی شایسته تبدیل شوید که خودتان می‌خواهید، همان کارهای ارزشمندی را انجام دهید که خودتان انجام‌دادن آن‌ها را برمی‌گزینید و از همان نعمت‌هایی بهره‌مند باشید که خودتان دوست دارید زیرا خداوند توانایی دستیابی به این خواسته‌ها را در وجودتان قرار داده است!

”نیرویی حاکم بر این کائنات بی‌حد و مرز و قدرتی متعالی در این کائنات وجود دارد که همواره حاضر و ناظر بر همه‌ی امور است. شما نیز ذره‌ای از این قدرت بیکران هستید.“
پرنتیس مالفورد (1891 – 1834)
نویسنده

در این کتاب قصد دارم در حد توانم به شما نشان دهم که چگونه می‌توانید زندگی شگفت‌انگیزی داشته باشید. به این ترتیب، به نکته‌ای شگفت‌آور درباره‌ی خودتان، زندگی‌تان و این کائنات پی می‌برید. تسلط‌یافتن بر زندگی، با وجود همه‌ی سختی‌ها و مشکلاتش، بسیار آسان‌تر از آن است که خودتان تصور می‌کنید. درحالی‌که به چگونگی عملکرد زندگی و توانایی نهفته در وجودتان از سوی خداوند پی می‌برید؛ شگفت‌انگیز‌بودن زندگی را به کامل‌ترین شیوه‌ی ممکن احساس خواهید کرد و سپس زندگی شگفت‌انگیزی خواهید داشت!
اکنون، اجازه دهید زندگی شگفت‌انگیزتان شروع شود.

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10307

مشخصات

کد کتاب
10307
شابک
978-964-236-331-5
نام کتاب
قدرت
نویسنده (ها)
راندا برن
مترجم (ها)
سیما فرجی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
صفحات
336
تاریخ چاپ
سال 1398
نوبت چاپ
چاپ دهم
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
رازهایی درباره مردان رازهایی درباره مردان
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
183,920 تومان 229,900 تومان
‎−20%
چرا مردها هنگامی که بر روی چیزی تمرکز کرده‌اند و ما سعی در جلب توجه آن‌ها را دارید، عصبانی می‌شوند؟ چرا مردها به سختی می‌توانند اجازه دهند به آنان نزدیک شوید؟ چرا مردها که سعی در کنترل شما دارند، به طرزی پنهانی از...
دوست داشتن
از هیچ تا همه چیز از هیچ تا همه چیز
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
255,920 تومان 319,900 تومان
‎−20%
 داستان هاروارد شولتز به وضوح یادآور موفقیت است، موفقیتی که نه فقط با عزم و اراده فردی، بلکه با مشارکت و همکاری حاصل شد. دیدن دستاوردهای بعدی او باید بسیار هیجان انگیز باشد.  «بیل گیتس»
دوست داشتن
23 باور مخرب در ازدواج 23 باور مخرب در ازدواج
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
119,920 تومان 149,900 تومان
‎−20%
23 باوری كه در این کتاب مطرح شده است متداول‌ترین باور‌هایی هستند كه نویسنده در فرایند درمانی‌اش یافته‌است. خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند باورهای خود درباره ازدواج را بشناسید و در صورت نیاز تغییرشان دهید. 
دوست داشتن
بعد دیگر وجود بعد دیگر وجود
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
183,920 تومان 229,900 تومان
‎−20%
کتاب دو بخش دارد. بخش اول، روش‌های برقراری ارتباط با بعد دیگر وجود و بخش دوم، نحوه‌ی کمک گرفتن از بعد دیگر وجود در زمینه‌های سلامتی، موفقیت شغلی، رشد و تحول شخصیت و ... را آموزش می‌دهد.
دوست داشتن
دستان شفابخش دستان شفابخش
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
175,920 تومان 219,900 تومان
‎−20%
در این کتاب شگفت‌انگیز و ساختار‌شکن، خوزه سیلوا همه‌‌ی آن‌چه را که از سال 1944 تاکنون طی پژوهش‌های راه‌گشای خود درباره‌ی ریشه‌ی روانی بیماری‌های جسمانی آموخته است برای ما آشکار می‌سازد. شما خوانندگان، در این کتاب با...
دوست داشتن
جلد کتاب قانون جذب جلد کتاب قانون جذب
تجدید چاپ
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
اگر می‎خواهی دلیل واقعی سبک زندگی فعلی خود را بدانی و دریابی که چگونه می‌توانی زندگی‌ات را به شیوه‎ای مثبت تغییر دهی، این کتاب به زبانی ساده دستورالعمل‎هایی را در اختیار تو قرار می‌دهد.
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
کلوچه خوشبختی کلوچه خوشبختی
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
111,920 تومان 139,900 تومان
‎−20%
پیش از اینکه بتوانید داستان برندتان را مطرح کنید، باید آن را توسعه دهید. قبل از اینکه مخاطبینتان بتوانند آن را به اشتراک بگذارند، باید آن داستان را خودب درک و در موردش دقت کنند . شما به یک چهارچوب و مکان برای شروع...
دوست داشتن
دانشگاه زندگی (فروردین) دانشگاه زندگی (فروردین)
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
207,920 تومان 259,900 تومان
‎−20%
می‌دونی که بیشتر مشکلات ما در رابطه با خودمون و دیگران به علت عدم شناخت و آگاهیه، اگر هر روز یک کتاب اونم به مدت 20 دقیقه از این مجموعه 12 جلدی دانشگاه زندگی رو بخونید، بعد از یک سال به تمام رموزی که برای رسیدن به یک...
دوست داشتن
اوج کامیابی اوج کامیابی
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
27,920 تومان 34,900 تومان
‎−20%
این کتاب شامل بهترین نکات در مورد موفقیت است که یکجا گردآوری شده‌اند. برای بیان آن‌ها از اصطلاحات تخصصی یا پیچیده استفاده نشده است؛ نکاتی را که مطرح شده‌اند عملی کنید. مطالب این کتاب تقریباً رمز قفل‌های همه ابعاد...
دوست داشتن
آرامش پایدار با روش سیلوا آرامش پایدار با روش سیلوا
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
159,920 تومان 199,900 تومان
‎−20%
گنج تو در وجود توست، جایی دیگر در جستجوی آن مباش قصرها و پل‌ های منتهی به آن افسانه است، باید در وجود خود پل خود را برپا داری قصر آن‌ جاست، گنج نیز همان جاست.
دوست داشتن
5 درسی که یک میلیونر درباره زندگی و ثروت به من آموخت 5 درسی که یک میلیونر درباره زندگی و ثروت به من آموخت
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
ثروت چیزی بیش از شانس و بخت و اقبال است. فقط دو درصد میلیونرهای امروزی تمام یا بخشی از خانه و ثروت خود را به ارث برده‌اند. کمتر از بیست درصد مردم بخش کوچکی از ثروت خود را به ارث برده‌اند. 
دوست داشتن
اصول مذاکره اصول مذاکره
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
319,920 تومان 399,900 تومان
‎−20%
در واقع، اقتصادها با روي آوردن به تجارت، سياست بازتري را دنبال مي‌كنند كه اجازه‌ي تبادل اطلاعات و انتقال و جذب دانش علمي و فني موجود در پيشروترين مرزهاي جهان را به آن‌ها مي‌دهد.
دوست داشتن
عامل شانس عامل شانس
ناموجود
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
11,920 تومان 14,900 تومان
‎−20%
سلام. من برایان تریسی هستم و در این کتاب به بررسی عوامل مؤثر در خوش‌شانسی خواهم پرداخت. هر فردی دوست دارد در تمام جنبه‌های زندگی‌اش، سلامت‌تر‌، ثروتمندتر، خوشحال‌تر‌ و راضی‌تر‌ باشد؛ اما تنها تعداد محدودی قادرند یک...
دوست داشتن
بین زندگی و کار خود تعادل برقرار کنید - 50 دقیقه ای بین زندگی و کار خود تعادل برقرار کنید - 50 دقیقه ای
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه مدت محدود
79,920 تومان 99,900 تومان
‎−20%
اگر احساس می‌کنید که فقط روی مسئولیت‌های خانه و محل کار متمرکز شده‌اید، وجود وقت مشخصی می‌تواند به شما کمک کند. قبل از این که مسئولیت‌های شما به عامل شکست خودتان تبدیل شود، وقتی را فقط به خودتان اختصاص دهید. بدون...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم