خر

کتابی برای آگاهی شما
موجود
12,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

این اولین قانون خریت است. خودخواهی به بهانه‌ای و به بهانه‌هایی، حال هرچه که باشد. خودخواهی خودخواهی است، حتی به بهانه غافل‌گیری. مگر اینکه بخواهی با غافل‌گیری اثری، نشانه‌ای و مُهری در ذهن و روحت حک کنی که دیگر خودخواهی نیست. یک نیت خیر است از یک منظر جدید؛ پس اگر می‌خواهی خریت هم کنی با یک نیت، یک هدف و یک مقصد نیکو دست‌به‌کار شو. شاید کسی پیدا شود که به خاطر نیت خوب تو، تو را به مسیر درست هدایت کند.

ولی اگر خودت را به خریت زدی و چشم به روی نیکی و نیکویی بستی، بدان و باور کن که خودت اولین نفری هستی که پاسخ این کوری و بستن چشم‌های دلت را می‌گیری و آن برخورد کردنِ با سر به ستونِ سخت و محکمی است که از فکرهای پلید، استرس، نگرانی، درد و قساوت بالا رفته و ساخته شده است.

.
.
.

خر می‌تواند یک صفت، یک رفتار یا یک هنجار باشد و با توجه به این مسئله که بسیاری از رفتارها و اعمال بشری نشئت‌گرفته از این صفت است، جای بحث بسیاری را برای ما باز می‌کند. امیدوارم بعد از مطالعه این مجموعه، خرهای وجودی فرد را بشناسید و آن‌ها را از طویلة امیال انسانیت بیرون نیاورید.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 30063
شابک : 978-964-236-858-7
موضوع : موفقیت و مدیریت
نام کتاب : خر
نویسنده (ها) : محمود گل کار فرد
قطع : رقعی
صفحات : 94
تاریخ چاپ : سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ : چاپ دوم
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها