آیا می توانم رابطه ام را نجات دهم

این كتاب سؤالات مناسبی در اختیارتان قرار می‌دهد تا بعد از پاسخ به آن‌ها تصمیم بگیرید، در جواب دادن به آن‌ها به شما جهت می‌دهد و اطلاعات و راهبردهایی را كه در تصمیم‌گیری‌هایتان به آن‌ها نیاز خواهید داشت، مهیا می‌كند.
موجود
9,500 تومان

پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
تمام کارت‌های شتاب
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

عنوان این كتاب، آیا می‌توانم رابطه‌ام را نجات دهم؟ از شایع‌ترین مشكلاتی بوده است كه من در طول سه دهه در كارم به‌عنوان روان‌شناس بالینی با آن مواجه بوده‌ام. این نه‌تنها سؤالی بسیار شایع است، بلکه برای بیشتر اشخاص و زوج‌هایی كه در طول این سال‌ها با من مشورت كرده‌اند، گیج‌كننده‌ بوده است. امیدوارم این كتاب به‌نحوی به این پرسش پاسخ دهد تا شما به‌سرعت بتوانید تصمیمی درست بگیرید و به راه‌حلی برسید كه برایتان قانع‌كننده باشد.
برای این‌كه موضوع مورد بحث را ساده كنم، در سراسر كتاب برای روابطی همچون ارتباط زناشویی، ارتباط بین نامزدها، كسانی‌كه در مرحله‌ی آشنایی هستند یا هر نوع ارتباط‌ بلندمدت یا كوتاه‌مدت و هر نوع جهت‌گیری جنسی، از اصطلاح رابطه استفاده می‌كنم که همچنین شامل زوج‌هایی كه از هم طلاق گرفته‌اند، در فكر آشتی هستند یا می‌کوشند قطع رابطه‌ی خود را توجیه كنند نیز می‌شود. من برای معرفی زوج‌ها، چه در مرحله‌ی آشنایی و چه نامزدی و ازدواج (همسر فعلی یا سابق) از كلمه‌ی همسر استفاده كرده‌ام.

شما می‌توانید از این كتاب استفاده كنید اگر:
• در رابطه‌ای مشكل‌دار قرار دارید (مانند رابطه‌ای پرتلاطم، بدون شور و هیجان یا یك‌طرفه) و می‌کوشید بفهمید آیا باید به رابطه‌ی خود ادامه دهید یا آن را ترك كنید و ادامه‌ی رابطه یا رهایی از آن چه مشکلاتی برای شما به‌دنبال خواهد داشت.
• به رابطه‌ای تمام‌شده چسبیده‌اید و با گفتن جملاتی مثل: «اگر من فلان کار را انجام می‌دادم، هنوز هم در كنار هم شاد بودیم» با خودتان مناظره‌ی ذهنی دارید و بدین طریق موجب ناراحتی خود می‌شوید.
• می‌کوشید بفهمید چه عاملی موجب تخریب و قطع رابطه‌تان شد تا دوباره همان الگوهای قدیمی را تكرار نكنید.
ا سعی می‌كنید بفهمید چرا رابطه‌‌تان با فردی كه به شما نزدیك بود ـ‌ مثل والدین، یكی از اعضای خانواده یا دوست ـ قطع شده است، هرچند از بیرون كاملاً كارامد به‌نظر می‌رسیده است.
• سعی دارید الگوهای رفتاری یا نگرش‌های خود یا طرف رابطه‌تان را درك كنید. شاید بدین‌طریق بفهمید كه چرا رابطه‌هایتان ادامه نمی‌یابد یا به‌نظر می‌رسد آن رضایتی را كه می‌خواهید از آن‌ها به‌دست نمی‌آورید.
• به‌تنهایی یا با همسرتان مسائل مطرح در این كتاب را بررسی و ارزیابی می‌كنید.
• متخصص بهداشت و سلامت روان، وكیل یا مددكار هستید و در موقعیتی قرار دارید كه به دیگران كمك كنید تا درباره‌ی تغییر و تحول روابطشان تصمیم بگیرند و با پیامدهای تصمیمشان مواجه شوند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 40019
شابک : 9789642365005
موضوع : خانواده
نام کتاب : آیا می‌توانم رابطه‌ام را نجات دهم؟
نویسنده (ها) : دکتر مایکل اس. برودر
مترجم (ها) : شمس‌الدین حسینی ـ الهام آرام نیا
قطع : رقعی
صفحات : 208
تاریخ چاپ : سال 1393
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها