چگونه هوش اخلاقی فرزندم را افزایش دهم ؟

رشد و پروش ظرفیت اخلاقی بچه‌ها بهترین راهی است كه از زندگی آن‌ها در حال حاضر و برای همیشه مراقبت كنیم و كتاب پرورش هوش اخلاقی به شما نشان می‌دهد چطور به فرزندان خود آموزش دهید كه اخلاقی فكر و رفتار كنند.
موجود
27,900 تومان

ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین
پذیرش تمامی کارت‌های عضو شتاب

خریدنسخه الکترونیک

به زودی ... اطلاع از انتشار نسخه الکترونیک کتاب در کانال تلگرام انتشارات نسل نواندیش

کتاب الکترونیک چیست؟

نسخه الکترونیک هر کتاب در واقع محتوای آن کتاب با فرمت ویژه EPUB می‌باشد که قابلیت جستجو در متن، بزرگ و کوچک کردن فونت، زیاد و کم کردن فاصله بین خطوط و همچنین دسترسی در همه جا و هر مکانی را برای شما میسر می‌کند. فایل EPUB خریداری شده فقط برای حساب کاربری شما در سایت کتابراه و یا طاقچه و یا فیدیبو می‌باشد.

برای آن‌كه بچه‌ها در مسیر درست قرار گیرند تنها امید ما به تقویت هوش اخلاقی آن‌هاست تا بتوانند هم درست فكر كنند و هم درست عمل كنند. همچنین ما به‌رشد و پروش ویژگی‌های سالم شخصیت نیز امید بسته‌ایم. رابرت كولز در كتابش هوش اخلاقی بچه‌ها می‌گوید كه پرورش ظرفیت‌های اخلاقی بچه‌ها نیازی مبرم است. رشد و پروش ظرفیت اخلاقی بچه‌ها بهترین راهی است كه از زندگی آن‌ها در حال حاضر و برای همیشه مراقبت كنیم و كتاب پرورش هوش اخلاقی به شما نشان می‌دهد چطور به فرزندان خود آموزش دهید كه اخلاقی فكر و رفتار كنند.
هوش اخلاقی ظرفیت تشخیص درست از نادرست است. هوش اخلاقی یعنی داشتن باورهای اخلاقی قوی و عمل براساس آن‌ها، تا درست و محترمانه رفتار كنید. هوش اخلاقی استعداد فوق‌العاده‌ای است كه ویژگی‌های مهم زندگی را در بر می‌گیرد. ویژگی‌هایی كه فرد می‌تواند درد و رنج دیگران را درك كند، به خود اجازه ندهد بی‌رحمانه رفتار كند؛ تكانه‌های آنی‌اش را كنترل كند و بتواند رضایتش را به ‌تأخیر بیندازد؛ قبل از قضاوت‌كردن به حرف‌های طرفین گوش كند، تفاوت‌ها را بپذیرد و احترام بگذارد؛ گزینه‌های غیراخلاقی را نپذیرد؛ قدرت همدلی داشته باشد؛ در مقابل بی‌عدالتی ‌بایستد و با دیگران با احترام و مهربانی رفتار كند. این موارد ویژگی‌های بنیادینی هستند كه به فرزندتان كمك می‌كنند انسانی شریف و شایسته باشد. فرزندتان برای آن‌كه شهروندی مسئول باشد و شخصیتی قوی و سالم داشته باشد به آن‌ها نیاز دارد و آن‌ها ویژگی‌هایی هستند كه ما می‌خواهیم در او نهادینه شوند تا بتواند اخلاقی رفتار كند.

سایر مشخصات محصول

کد کتاب : 80045
شابک : 978-964-236-785-6
موضوع : یادگیری و تربیتی
نام کتاب : چگونه هوش اخلاقی فرزندم را افزایش دهم ؟
نویسنده (ها) : میشل بوربا
مترجم (ها) : شمس الدین حسینی - الهام آرام نیا
قطع : رقعی
تاریخ چاپ : سال 1395
نوبت چاپ : چاپ اول
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها