آفریده شده ایم تا بدرخشیم

داستان‌ها، تمثیل‌ها و جملات جذاب و تکان‌دهنده برای موفقیت و پیروزی در بازار کسب‌وکار

ادامه مطلبShow less
69,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
10575
دوست داشتن2
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

هنگامی‌که در برابر آیینه‌ای می‌ایستید، کسی به چشم شما چشم می‌دوزد، او همان کسی است که شما را هدایت کرده به‌جایی که هم‌اکنون هستید و شما را به جایگاهی رسانده که در آن قرار گرفته‌اید. اگر راضی نیستید از جایی‌که در آن قرار دارید یا دستاورد‌هایی که تاکنون به دست آورده‌اید، باید او را مجبور کنید که تغییری در خود به وجود آورد تا سرنوشت‌تان نیز تغییر کند.

بی‌تردید، سخت‌ترین کار دنیا این است که او را تغییر دهید، چون روی کره زمین، او مقاوم‌ترین موجود نسبت به هرگونه تغییری است! معمولاً به آنچه هست، دلبستگی شدیدی دارد و به همین دلیل، در برابر هر نوع تغییری ایستادگی و مقاومت می‌کند!

بیشتر از هر چیزی، او در جست‌وجوی امنیت است؛ تغییر، همواره هراسی ناشناخته با خود به همراه دارد و او از این ناشناخته‌ها گریزان است! حتی می‌پذیرد که به وضعیت نابسامان خویش ادامه دهد، ولی هرگز از منطقه امنی که به آن عادت کرده است، فراتر نرود! اما حقیقت این است که اگر او تغییر نکند، دنیای شما هم تغییری نخواهد کرد!

تردیدی نیست که شما، شگفت‌انگیزترین معجزه کارگاه آفرینش هستید و تقدیرتان هم می‌تواند بسیار باشکوه و هیجان‌انگیز باشد. در درون شما، عظمتی نهفته شده است که همه کائنات، در برابر آن پست و حقیر جلوه می‌کنند! در آن سوی افق، سرزمین‌های شگفت‌انگیز، در انتظار لحظه‌ای به‌سر می‌برند که شما با غرور و افتخار، سکان کشتی سرنوشت‌تان را به دست گرفته و از میان مه غلیظ عبور کنید تا در این سرزمین‌ها قدم بگذارید. اما حس مرموز درونتان، شما را از رفتن باز می‌دارد! رؤیاهای زیبایی‌که در سر دارید، بی‌تاب هستند که به کمک دستان معجزه‌گرتان، لباسی از واقعیت بر تن کنند؛ ولی آن حس شهامتی که شما را به تعقیب رؤیاهایتان ترغیب می‌کند، از شما می‌گریزد و موجب می‌شود پاهایتان بلرزد و از رفتن باز بمانید!

شما می‌دانید که در میان کهکشانی از فرصت‌ها رها شده‌اید تا از بین آن‌ها، یکی را برگزینید و برای پرتاب به سرزمین ثروت و وفور، آن را به سکویی تبدیل نمایید، اما مانند نظاره‌گری خاموش، در میانه این کهکشان نشسته‌اید و می‌نگرید که فرصت‌ها، چگونه یکی پس از دیگری، با شتاب از کنارتان می‌گذرند و دور می‌شوند!

در درون شما، استعدادها و توانمندی‌های بی‌همتایی به ودیعه نهاده شده است، ولی گویی یکایک سلول‌های بدنتان، مانند زندانی مستحکم، آن‌ها را دربر گرفته و شما را از دستیابی به گنجینه‌های درونتان محروم ساخته است!

به ساعت دیواری اتاقتان نگاه می‌کنید و به شتاب بی‌وقفه عقربه‌های آن خیره می‌شوید، با خود می‌اندیشید: «آیا زندگی‌ام، بدون آنکه واقعاً زندگی کرده باشم، به پایانش نزدیک می‌شود و سهم من از آن، چیزی جز حسرت و ناکامی نبوده است؟ آیا این سرنوشت، همانی است که برای خود آرزو می‌کردم؟»

هم‌اکنون برخیزید و در مقابل آیینه‌ بایستید، و به کسی خیره شوید که در برابرتان ایستاده است! او کلید دستیابی شما به خواسته‌هایی است که آرزویشان را دارید؛ او همان کسی که بین شما و رؤیاهایتان ایستاده و برای هر جنبشی به‌سوی خوشبختی، نقطه آغاز شماست. اگر او تغییر نکند، تقدیر شما نیز تغییری نخواهد کرد!

برای رسیدن به اهدافی که تاکنون از رسیدن به آن‌ها ناتوان بوده‌اید، باید به کسی تبدیل شوید که تاکنون نبوده‌اید! برای رسیدن به جایی‌که همواره آرزو دارید، ابتدا باید جایی را که اکنون در آن هستید، ترک کنید و عازم سفر شوید.

مهم‌ترین سفر زندگی، سفر هیجان‌انگیزی است که از درون خویش آغاز شده و در همان‌جا نیز پایان می‌یابد.

برای تغییر تقدیرتان، نخست باید افکارتان را تغییر دهید، چون افکارتان اعمالتان را شکل می‌دهد و اعمالتان، سرنوشت‌تان را رقم می‌زند. بنابراین، اگر می‌خواهید زندگی متفاوتی را تجربه کنید، باید افکارتان را تغییر دهید. اگر همیشه همان کارهایی را انجام دهید که تاکنون انجام داده‌اید، به همان نتایجی می‌رسید که تاکنون رسیده‌اید!

اگر مانند رد پایی در میانه جنگلی مه‌آلود، واژه‌های این کتاب را تا به آخر دنبال کنید، در پایان، به سرزمین رؤیایی و شگفت‌انگیزی قدم خواهید گذاشت که در آنجا، دیگر تقدیرتان حاصل وضعیت ستارگان آسمانی و بخت و اقبالتان نخواهد بود، بلکه خودتان معمار سرنوشت‌تان خواهید شد. این کتاب کمکتان می‌کند تا به‌جایی برسید که همیشه در دل آرزو می‌کردید: «‌ای‌کاش آنجا بودم!»

این کتاب، برای خواندن نوشته نشده است، فقط به این دلیل نگاشته شده تا شما با آن زندگی کنید!

اثري كه پيش روي شماست، مجموعه‌اي است از حكايت‌ها، جملات و اشعار الهام‌بخشي‌كه در طول سال‌ها، نگارنده با آن‌ها آشنا شده است؛ او در مورد دنياي زيبا و شگفت‌انگيز موفقیت و تحول در کسب‌وکار، سال‌ها مطالعه و تحقيق انجام داده و به سبب ارزش و اهميت والايي كه این مطالب دارند، آن‌ها را ترجمه یا تألیف نموده است.

همان‌طور که این مجموعه برای نگارنده اثربخش بوده است، امیدوارم بتواند برای خوانندگان آن نیز قابل استفاده و تأثیرگذار باشد و در مقاطع گوناگون زندگی، آن‌ها هم بتوانند درجهت ساختن یک زندگی موفق و توأم با شادکامی، از خرد و پیام‌های نهفته در آن، سود ببرند. به یاد بسپارید که دانستن صرف، کافی نیست! باید به آنچه می‌آموزیم، متعهد باشیم و آن‌ها را در زندگی‌مان اعمال کنیم؛ زیرا گفته‌اند:

از هزاران نفر، یک نفر مطالعه می‌کند،

و از هزاران نفری که مطالعه می‌کنند، یک نفر می‌فهمد،

و از هزاران نفری که می‌فهمند، یک نفر درک می‌کند،

و از هزاران نفری که درک می‌کنند، یک نفر عمل می‌کند!

با اینکه در تنظیم، تدوین و هماهنگی مطالب این کتاب، تلاش و کوشش زیادی به عمل آمده و در ساختن و پرداختن حکایات و مفاهیم مندرج در آن، تلاشی جدی مبذول شده است، ولی امیدوارم کمبود‌ها و کاستی‌های آن، به لطف لطیف نازک‌اندیشان و نقدِ نفیسِ نقادان، رخ از نقاب بیرون کشد و رهنمودهای مشفقانه فرهیختگان دیارمان، راهنمایمان باشد.

درباره این کتاب، خوانندگان فاضل و گرامی می‌توانند نظرات و پیشنهاداتشان را به پست الکترونيکی prosperitymind@yahoo.com  يا سايت www.Hoshyari.com ارسال نمایند.

دلی عاشق، ذهنی جست‌وجوگر، روحی عصیانگر، نگاهی پرهیزگر و زبانی پرسشگر را برای‌تان می‌طلبم.

 

به امید روزی که هیچ فردایی،

در جایی نباشید که دیروزش بوده‌اید!

«سعید گل‌محمدی»

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
10575

مشخصات

کد کتاب
10575
شابک
978-964-236-947-8
نام کتاب
آفریده شده ایم تا بدرخشیم
نویسنده (ها)
سعید گل محمدی
موضوع کتاب
موفقیت و مدیریت
قطع
رقعی
صفحات
214
تاریخ چاپ
سال 1399
نوبت چاپ
چاپ اول
سال چاپ اول
1399
نظرات
بدون نظر
مشتریانی که این محصول را تهیه کرده‌اند، این موارد را نیز خریداری نموده‌اند:
تو کله خر هستی برو پیش پولدار می شوی تو کله خر هستی برو پیش پولدار می شوی
ناموجود
دوست داشتن
79,900 تومان
اگر با وجود تمام تلاش‌هایت نمی‌توانی ثروتمند شوی، اگر از ایجاد تغییر و تحول در زندگی‌ات برای ثروتمند شدن وحشت داری، اگر از شغل خودت راضی نیستی ولی می‌ترسی برای درآمد بیشتری که سزاوار آن هستی آن را رها کنی و کسب‌وکار...
دوست داشتن
دانشگاه زندگی (اردیبهشت) دانشگاه زندگی (اردیبهشت)
دوست داشتن
105,900 تومان
می‌دونی که بیشتر مشکلات ما در رابطه با خودمون و دیگران به علت عدم شناخت و آگاهیه، اگر هر روز یک کتاب اونم به مدت 20 دقیقه از این مجموعه 12 جلدی دانشگاه زندگی رو بخونید، بعد از یک سال به تمام رموزی که برای رسیدن به یک...
دوست داشتن
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
آیا از شغل خود لذت می برید؟ - 50 دقیقه ای آیا از شغل خود لذت می برید؟ - 50 دقیقه ای
دوست داشتن
49,900 تومان
چگونه میزان رضایت شغلی تان را اندازه بگیرید؟ ده منبع رضایت شغلی چیست؟ چگونه مطابق با توانایی‌های بالقوه‌تان کار کنید؟ نه تلۀ نگرشی که باعث افت شما می‌شود چیست؟ این کتاب را مطالعه کنید تا پاسخ این سوالات را دریافت کنید.
دوست داشتن
12 گام تا مدیریت موفق 12 گام تا مدیریت موفق
دوست داشتن
39,900 تومان
كتاب 12 گام تا مدیریت موفق به شما پاسخ خواهد داد كه چگونه می‌توانید علاوه بر این‌كه اقتدار مدیریتی خود را حفظ كرده و به كارها با كمال دقت رسیدگی كنید، با كارمندانتان صمیمی و راحت بوده و از مسائلی نظیر از زیر كار در...
دوست داشتن
99,900 تومان
این کتاب تحلیلی جذاب و واقع‌گرایانه از اقدام خوب مدیریت و رفتارهای نادرست آن در اختیار شما قرار می‌دهد. این کتاب باید در در کشوی اول میز هر مدیری باشد و این کشو باید همیشه نیمه‌باز بماند...
دوست داشتن
فریب دادن شیطان فریب دادن شیطان
ناموجود
دوست داشتن
67,900 تومان
راز اینکه چگونه نویسنده به آزادی فیزیکی و مالی رسید. کتابی که می‌خوانید دوره‌ای سخاوتمندانه در زمینة روان‌شناسی است که طرز کار ذهن انسان را نشان می‌دهد. وقتی خواندن این کتاب را تمام کردید، اطلاعاتی به‌مراتب بیشتر...
دوست داشتن
روزت را با مثبت اندیشی نو کن روزت را با مثبت اندیشی نو کن
ناموجود
دوست داشتن
17,900 تومان
اندیشه‌هایی که هم‌اکنون انتخاب می‌کنی و در باورت می‌پرورانی، آینده‌ی تو را رقم می‌زنند. افکار امروز تو همان تجربه‌های فردا، هفته‌ی آینده و سال بعد تو هستند. لوئیز ال. هی
دوست داشتن
چگونه ایمیل های موثر تهیه کنیم - 50 دقیقه ای چگونه ایمیل های موثر تهیه کنیم - 50 دقیقه ای
دوست داشتن
49,900 تومان
در عصر حاضر نامه‌نگاری به وسیله ایمیل، روش اصلی برقراری ارتباط بسیاری از افراد جامعه شده است. امروزه اطلاعات را می‌شود با یک کلیک ساده منتقل کرد، ولی برقراری ارتباط از طریق ایمیل، چیزی بیش از صرف تهیه و ارسال پیام‌های...
دوست داشتن
مفاهیم تحلیل روابط متقابل مفاهیم تحلیل روابط متقابل
دوست داشتن
99,900 تومان
در تحلیل رفتار هرتغییر رفتاری یا احساسی در مرحله اول با بینش منطقی شروع می‌گردد كه در واقع شناخت مجموعه نقاط ضعف و قوت رفتار، تفكر و یا احساس فرد است و پس از پذیرش منطقی آن، توسط حالت‌های شخصیتی، درك احساسی جهت  تغییر...
دوست داشتن
زندگی در زندگی زندگی در زندگی
دوست داشتن
109,900 تومان
انسان‌ها بر مبناي ارزش‌ها و اولویت‌های شخصی‌شان زندگي می‌کنند. اين ارزش‌ها را می‌توانیم به صورت يك نردبان تصور كنيم؛ نردبانی که بر بالاترين پلة آن بالاترين ارزش ما قرار دارد و همان‌طوركه از نردبان ارزش‌ها پايين...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم