پول و قانون جذب

299,900 تومان
ضمانت سلامت

تمام کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش با کیفیت بالا تولید می‌شود و در بسته‌بندی مقوایی در میان حباب پلاستیکی ارسال می‌شود تا هیچ‌نوع آسیبی به محصول نرسد. در صورتی که کتاب تهیه شده توسط شما از وبسایت یا کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور دچار مشکل صفحه‌آرایی هستند لطفا جهت تعویض با شماره ۰۲۱۸۸۹۴۲۲۴۷ تماس بگیرید.

مرجع:
30166
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
پیشنهاد کتاب‌های مشابه:
موردی یافت نشد
توضیحات

دربارۀ نويسندگان؛ استر و جري هيكس

در سال ۱۹۸۵، استر و جري هيكس سلسله‌اي از محاورات را با آبراهام آغاز كردند. آبراهام نامي است كه توسط گروهي از معلمان روحاني ابداع شد. آنان پيام‌آوران روحاني شادي و آرامش بودند. در سال ۱۹۸۶، جري و استر كه از وضوح، شفافيت و كاربري تعلیمات تفسیرشدۀ آبراهام به وجد آمده بودند، تجربياتشان را با عدۀ زيادي از شركاي تجاري نزديكشان در ميان گذاشتند. سپس آنان با مشاهدۀ سؤالات نتايج عيني استفاده از آموزه‌هاي آبراهام توسط آن عده كه همواره سؤالات خود را دربارۀ مسائل مالي، سلامتی جسمی و روابط‌‌ از او مي‌پرسيدند، تصميمي هوشمندانه گرفتند؛ اینکه اگر تعليمات آبراهام را در دسترس دايرۀ وسيعي از جويندگان قرار دهند، اين دايره گسترده می‌شود، حتي توسط شما كه اين متن را مي‌خوانيد. جري و استر اكنون مجموعه‌اي از كتاب‌هاي آبراهام هيكس، ديسك‌هاي فشرده، نوارهاي كاست و ويدئويي را منتشر كرده‌اند و كارگاه‌هاي تمرين قانون جذب را در سرتاسر جهان ارائه مي‌دهند. براي كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتي www.abraham-hicks.com مراجعه كنيد.

از ملاقات با برخي از بانفوذترین آدم‌های عصرمان بسيار خرسنديم؛ كسي را نمي‌شناسيم كه بيش از لوییز هي (لولو)، پايه‌گذار بنيادِ هي، سرچشمۀ زايندۀ افكار مثبت باشد. بنيادِ هي به‌واسطۀ پيروي از بينش لولو اكنون به يكي از بزرگ‌ترين ناشران ابزار تعالي معنوي و خودسازي تبديل شده است.

     بنابراين، اين كتاب را ضمن تقدير بسيار مشتاقانه به لوییز هي و کسانی تقديم مي‌كنيم كه جذب بينش او شده‌اند.

همه و هريك از مؤلفه‌هايي كه در شكل‌گیری تجربۀ زندگي دخيل‌اند، حاصل پاسخ قدرتمند قانون جذب به انديشه‌ها و نحوۀ تعريف‌كردن داستان زندگي‌تان است. پول و دارايي‌، وضعيت سلامتي، نظم‌و‌ترتيب، انعطاف‌پذيري، قدوقامت و تناسب اندام، محيط كار، نوع برخورد با شما، رضايت شغلي و پاداش‌ها. درواقع شادي و رضايت از زندگي، نتيجۀ طرز فکر شما دربارۀ خودتان است. اگر به‌طور جدي قصد داريد محتواي داستانی را که هر روز دربارۀ زندگی‌تان می‌گویید اصلاح كنيد، به شما قول حتمي مي‌دهم كه زندگي‌تان همان داستان روبه‌بهبود خواهد شد؛ چون طبق قانون قدرتمند جذب بايد چنين بشود.

آيا گاهي‌اوقات زندگي ناعادلانه به‌نظر مي‌رسد؟

شما خواهان موفقيت بيشتر بوديد و توانتان را به‌كار بستيد، هر كاري را كه ديگران گفتند بايد انجام دهيد، انجام داديد، اما موفقيتي كه به دنبال آن بوديد به‌كندي حاصل مي‌شود. به‌ويژه، در ابتدا سخت تلاش كرديد تا همۀ كارهاي درست را ياد بگيريد، در جاي درست قرار بگيريد، كارهاي صحيح را انجام بدهيد و سخنان صحيح به زبان بياوريد، اما اغلب به‌نظر نمي‌رسد که امور آن‌قدر رو‌به‌بهبود باشد.

پيش‌تر، وقتي براي نخستين بار بر ايدۀ كسب موفقيت پاي فشرديد، رضايت را در برآورده کردن توقعات کسانی يافتيد كه قوانين رسيدن به موفقيت را وضع مي‌كردند. معلمان، والدين و مربياني كه پيرامون شما بودند در وضع قوانين برای كسب موفقيت، مطمئن و با اعتماد‌به‌نفس به‌نظر مي‌رسيدند. «هميشه، سر وقت و در موعد مقرر به كارهايت رسيدگي كن؛ هميشه بهترين كاري را كه مي‌تواني انجام بده، به یاد داشته باش كه بايد سخت كار كني؛ هميشه صادق باش، براي رسيدن به مراحل بالاتر تلاش و جهد كن، بيشتر تلاش كن، موفقيت بدون درد و رنج به دست نمي‌آيد و مهم‌تر از همه، هرگز تسليم نشو.»

با گذر زمان، رضايت‌ حاصل از كسب تأييد قانون‌گذاران در شما رو به كاهش نهاد؛ زيرا اصولي كه ايشان براي رسيدن به موفقيت وضع كرده بودند، با وجود تلاش سخت شما نتايج موعود را به ارمغان نياورد. همچنين، وقتي به عقب برمي‌گرديد تا از تصوير كلي، چشم‌اندازي به دست آوريد و متوجه مي‌شويد كه اصول ايشان بيشتر اوقات، موفقيت واقعي را براي خودشان هم دربرنداشته‌ است، بيشتر نااميد و دل‌سرد مي‌شويد. اوضاع وقتي بدتر مي‌شود كه كساني را مي‌بينيد كه اصلاً از آن قوانين پيروي نمي‌كنند و بدون به‌كار بستن قاعده‌اي كه شما در يادگيري و به‌كار‌ بستن آن بسيار جدي و ساعي بوده‌ايد، به موفقيت دست يافته‌اند.

بنابراين با خود فكر مي‌كنيد: «اينجا چه خبر است؟ چگونه است آنان كه سخت كار مي‌كنند بسيار كم دريافت مي‌كنند، درمقابل آنان كه به‌نظر مي‌رسد خيلي كم كار مي‌كنند، بسيار زياد دريافت مي‌كنند؟ تحصيلات پرخرج من هيچ سود و منفعتي برايم نداشته است، درحالي‌كه ميليونرهاي صاحب ثروت‌هاي چندميليوني، دبيرستان را هم به اتمام نرسانده‌اند. پدر من همۀ روزهاي زندگي‌اش را سخت كار كرد، با وجود اين، خانوادۀ ما مجبور است براي مراسم تشييع‌جنازۀ او پول قرض كند. چرا تلاش مجدانۀ من، آن‌گونه كه بنا بود، به اداي قرض‌هايم نینجامید؟ چرا افراد ثروتمند كم هستند، درحالي‌كه بيشتر ما فقط براي برآورده ساختن نيازهاي ضروري‌مان دست‌وپا مي‌زنيم؟ من از چه چيزي غافل شده‌ام؟ افراد موفق از نظر مالي چه مي‌دانند كه من نمي‌دانم؟»

ادامه مطلبShow less
شناسنامه
30166

مشخصات

کد کتاب
30166
شابک
978-622-220-895-0
نام کتاب
پول و قانون جذب
نویسنده (ها)
استر و جری هیکس
مترجم (ها)
نیکتاز ریاضتی
موضوع کتاب
تحول
قطع
رقعی
صفحات
272
تاریخ چاپ
1403
نوبت چاپ
چاپ اول
سال چاپ اول
1403
نظرات
بدون نظر
16 محصول دیگر در این دسته‌بندی:
بهانه ها را بی خانمان کنید بهانه ها را بی خانمان کنید
ناموجود
دوست داشتن
29,900 تومان
من مردان و زنانی بسیار را دیده‌ام که به‌سادگی با به‌کارگیری راهکارهای موجود در این کتاب توانسته‌اند اضافه‌وزنشان را کاهش دهند یا اعتیاد بلندمدتشان را کنار بگذارند. اگر شما نیز درباره‌ی تغییردادن اندیشه‌های بلندمدت و...
دوست داشتن
339,900 تومان
راد جادکینز ابعاد متفاوت زندگی اندیشمندان خلاق را در طول تاریخ بررسی کرده است. او از بیانیه دادا تا اقتصاددانان برنده جایزه نوبل و از استودیوی اندی وارهول تا میز کار اینشتین را با نگاهی دقیق کاوش کرده است و نتایج عجیب...
دوست داشتن
299,900 تومان
مساله مرگ و زندگی، داستانی عاشقانه و روایتی باورنگری از زندگی زوجی است که تقریبا تمام عمر مانند روحی در یک بدن زندگی کرده‌اند. وقتی مریلین یالوم به سرطان مبتلا می‌شود، زوج عاشق تصمیم می‌گیرند مشاهده‌ها و یافته‌های خود...
دوست داشتن
109,900 تومان
ذهن آگاهی اوج آرامش است؛ انتهای همه ی خواسته های بشر است؛ اتصال انسان است به کائنات و اقیانوس بی کران آگاهی. ذهن آگاهی همان حضور در لحظه ی اکنون، شناور شدن در دریای شعور بی انتهای عالم و یکی شدن با کل جهان است.
دوست داشتن
خلق دنیای پیرامون به وسیله مدیریت سیگنال های ذهنی خلق دنیای پیرامون به وسیله مدیریت سیگنال های ذهنی
ناموجود
دوست داشتن
11,900 تومان
در این کتاب تلاش می‌کنم تأثیر ذهن انسان بر دنیای پیرامون را تحلیل و اثبات علمی کنم. برای این منظور ابتدا با دنیای فرکانس‌ها آشنا می‌شویم؛ سپس وجود فیزیکی و متافیزیکی بدن انسان و بعد ارتباط بدن فیزیکی و انرژی انسان را...
دوست داشتن

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم